Velomūzika 2019 Leikleikumim Latgolā

Velomūzika 2019 Leikleikumim Latgolā3

Velomūzika 2019 Leikleikumim Latgolā.

25. jūnijā no Kūku dzelzceļa stacijas startēs Velomūzika 2019. Jau devīto reizi mūziķi, aktieri un līdzbraucēji mīs pedāļus un mainīs mūziku pret naktsmājām. Šogad Velomūzika izvēlējusies savus ceļus un takas meklēt Latgalē.

Velomūzikā šogad piedalīsies jau citos gados sastaptie - bundzinieks Juris Kroičs, taustiņinstrumentu pārvaldnieks Kaspars Tobis no Dzelzs vilka, ģitārists Māris Bīmanis, Latvijas Nacionālā teātra aktieri Kaspars Zvīgulis, Arturs Krūzkops un Ilze Blauberga kā arī mūziķis Kārlis Kazāks. Šogad muzikālajam kolektīvam pievienosies basģitāriste Maija Ušča un ģitārists Aivars Vaišļa. Un nekad jau nevar zināt, kādi vēl pārsteigumi pievienosies paši!

Līdz šim Velomūzika ir pieveikusi 4000 kilometrus pa Latvijas attālākajiem novadiem, izvēloties mazākos ceļus un aizaugušākās takas, kas ved uz visskaistākajām vietām un notikumiem. Piedzīvoti vairāk nekā 60 koncerti naktsmāju vietās un vēl neskaitāmi muzikāli brīži ceļā.

"Bet mums nepietiek! Velomūzika ir kļuvusi par mūsu aizraušanos. Latvija - par daļu no mums pašiem. Velomūzika mums katram un katram sastaptajam cilvēkam nozīmē kaut ko citu. Man tā ir saaugšana ar savu zemi. Ar savējiem."

tā muzikālo ik vasaras piedzīvojumu apraksta tā dalībnieks Kārlis Kazāks.

Noķer Velomūziku tās ceļā, bet, ja tas nav iespējams, tad vienkārši palasi šī gada maršruta pieturpunktus. Tie ir skaisti un īpaši vārdi. Tās ir piepildītas un nepiepildītas mājas. Tās ir vietas, kuras mēs vēlamies sastapt - pirmo reizi vai tajās atgriezties.

Kūkas, Dieviņi, Rāksala, Marģitava, Zablūdnīki, Arendole, Nīdermuiža, Kozupi, Ārdava, Fintmuiža, Lopoti, Kundzinišķi, Soleimi, Pārpuci, Obročnaja Statja, Dorotpole, Pipiri, Padari, Rubinauci, Svarinci, Škrjabi, Namjoti, Idzepole, Fedorki, Pracapole, Tribuki, Ivdri, Felicianova, Cibla, Franapole, Ierzeļova, Perekļi, Lapatnīki, Īrubine, Sausinīki, Nūmierņa, Svātūne, Čudarīne,

Velomūzikas 2019 koncertus notver: 

  • 25.06. Atašienes Annas sētā
  • 26.06. Vecvārkavas Andiņos
  • 27.06. Aulejā, keramiķa Veceļa mājā
  • 28.06. Indrā, Laimes muzejā
  • 29.06. Bukmuižā, Ezerniekos pie Ežezera
  • 30.06. Martišos pie Isnaudas tautas nama
  • 01.07. Malnavas šmakovkas muzejā
  • 02.07. Upītes tautas namā

Šī gada brauciena laikā, tāpat kā iepriekšējajos gados, Velomūzikas koncerti ikvienam interesentam būs pieejami bez maksas. Koncertu saķums ap 20.00.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku