Jubilejas koncerts Gregam 55

Jubilejas koncerts Gregam 55!

Jubilejas koncerts Gregam 55!

Gregs aicina uz savu 55,gadu jubilejas koncertu Gulbenē 20.jūl.pl.19.00.,un balli Vecgulbenes muižā 22.00 Alūksnē 05.10.19 un Rīgā 01.11.19
Dziesmu autors, izpildītājs un ģitārists par godu  55.gadu jubilejai, tieši savā dzimšanas dienas koncertā Gulbenes kultūras centrā kopā ar klausītājiem atskatīsies uz savu muzikālo veikumu.
Gregs uz skatuves aicinās savus muzikālos draugus, un audzēkņus.
Koncertu kopā ar Gregu vadīs šarmantā aktrise,dziedātāja,pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite.
Pēc dabas Gregs ir kautrīgs ,bet ļoti atsaucīgs, un vienmēr smaidīgs, emocionāls, uzstājīgs un mērķtiecīgs. Kādreiz spēlējis ar gruppām Bruģi,,Kodols, One day,.Jony Salamander,Dūmi. Muzicējis Norvēģijā ar Cover gruppu Pink Floyd no Bergenes(Norvēģija)- albūma Out side on the Moon. Dotajā brīdī Gregs spēlē ģitāru grupā Baltie lāči,kā arī apmāca jaunos ģitāras spēlētājus Gulbenes un Balvu novados.
Koncertā Gregs iepriecinās klausītājus atrādot virtuozās  prasmes ,gan ar akustisko,gan elektrisko  ģitārspēli,atskaņojot dažāda stila skaņdarbus.Kā arī izpildīs paša sacerētās dziesmas,kopā ar saviem draugiem-Latvijā pazīstamiem māksliniekiem!(R.Pauls,G.Linga,I.Fomins,A.Baltacis, S.Berezina, Ž.Berezina, T.Gžibovskis, M.Linde, G.Litiņš, u.c) Mākslinieku sastāvs katrā pilsētā būs dažāds!
Pēc koncerta Gregs aicina izbaudīt nebijušu balli Gulbenes muižā!Ballē muzicēs Rumbas kvartets,kā arī koncerta viesmākslinieki!Darbosies brīvais mikrafons, kur jebkuram viesim būs iespēja apsveikt pašu jubilāru!
Ballē darbosies bufete,dažādas aktivitātes,katram viesim ierodoties tiks uzsaukta vīna glaze!No sirds būšu priecīgs Jūs visus satikt!
Ielūgumus uz balli var iegādāties Kantes krogā!Vai arī zvanot menedžerei 29404698


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku