10 koncerti bezrūpīgai nedēļas nogalei brīvā dabā

10 koncerti bezrūpīgai nedēļas nogalei brīvā dabā.

10 koncerti bezrūpīgai nedēļas nogalei brīvā dabā.

Vasara jau ir pāri pusei, taču līksmība un svētku noskaņa nebeidzas. Ja vēl neesi to paspējis izdarīt, šajās brīvdienās ir īstais laiks nosvinēt dabas pilnbriedu ar kārtīgu koncertu vai diviem. Gan jauni mākslinieki, gan jau latviešu sirdis iekarojušie mūziķi kāps uz skatuvēm visdažādākajās Latvijas malās ar savu labāko sniegumu. Un skatuves šoreiz atradīsies arī ūdenī! Tomēr, lai arī kurp Tu dotos, vasarīga sajūta ir garantēta. Tev tikai atliek izvēlēties no koncertu saraksta, ko izmeklējusi Kurp.es komanda.

Dzīres Kuldīgā
19.-21. jūlijā | no 10:00 | Kuldīgā
No 19. līdz 21. jūlijam trīs dienu garumā ar daudzveidīgiem pasākumiem Kuldīgas ielās, parkos un laukumos norisināsies jau divdesmit ceturtās “Dzīres Kuldīgā”. Vieni no senākajiem pilsētas svētkiem Latvijā šogad būs jaunās skaņās – ar populārās grupa “Instrumenti” uzstāšanos, kā arī Kārļa Kazāka noskaņu vakaru un ārzemju māksliniekiem, kuri Latvijā iepriekš nav uzstājušies.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/dzires-kuldiga-2019

Fono Cēsis
19.-20. jūlijā | no 17:00 | FonoKlubā
Gadskārtējais mūzikas festivāls “Fono Cēsis” norisināsies Cēsis 813 svinību laikā par “Smilšu laukumu” dēvētajā Uzvaras bulvārī 22. Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz tas norisināsies divas dienas, paralēli izvēršot aktivitātes arī “Fonoklubā”. Tajā pulcēsies Latvijas labākie mūziķi, kuru sniegumu varēs baudīt pilnībā bez maksas.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/fono-cesis-2019

Summer Sound Preparty ar Ozolu
19. jūlijā | 19:00 | Tallinas ielas kvartālā
Šis būs pasākums gan tiem, kas nevar sagaidīt Summer Sound festivālu, gan arī tiem, kas šogad netiek, bet tik un tā vēlas izbaudīt festivāla atmosfēru. Iesildīšanās festivālam jau laicīgi - Summer Sound preparty urbānās noskaņās ar Ozolu Tallinas kvartālā 19. jūlijā. Vakara programmā būs arī ielu basketbola turnīrs un galda teniss.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/summer-sound-preparty-ar-ozolu-1

Dzīvās mūzikas vakars ar “Pienvedēja piedzīvojumiem” Valmiermuižā
19. jūlijā | 19:00 | Valmiermuižas alus darītavā
Roka dzīvās mūzikas vakarus Valmiermuižā 19. jūlijā noslēgs alternatīvā rokgrupa Pienvedēja Piedzīvojumi, kas šogad atzīmē 25 gadu jubileju un grupas jaunākais singls VISS KĀRTĪBĀ no jaunā albuma, kurš klajā nāks rudenī, jau nodots klausītāju vērtējumam. Šo gadu laikā grupas sastāvs nav mainījies un viņu skanējumu nevar sajaukt ar neko citu.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/pienvedeja-piedzivojumi-or-dzivas-muzikas-vakars-valmiermuiza

Gandrīz Dziesmusvētki Spīķeros
19. jūlijā | 20:00 | Spīķeru radošajā kvartālā
ChoirUp ir kopdziedāšanas pasākumu cikls, kurš ik mēnesi apvieno visus dziedāt gribošos, gan koristus, gan klusos dungotājus un dušas solistus, lai pozitīvā gaisotnē ar foršiem cilvēkiem vienotos kopīgā dziesmā. Ir tieši gads pēc Dziesmusvētkiem, tāpēc ChoirUp šoreiz zem klajas debess ļoti īpašā lokācijā – Spīķeru radošajā kvartālā. Lai piedalītos ChoirUp, nav nepieciešams iepriekš gatavoties, zināt dziesmu vārdus, lasīt notis, vai būt pārliecinātam par savām balss spējām - galvenais ir labi pavadīt laiku.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/choirup-spikeri-gandriz-dziesmusvetki

Alises Jostes koncerts
19. jūlijā | 20:00 | Dēkainī
Alises mūzika ir intīma, trausla un neviltota. Tie ir dziļi personiski stāsti, askētiskas muzikālās aranžijas un ēteriska balss, kas klausītāju ieved viņa paša iekšējā pasaulē, ļaujot uzelpot no ikdienas. Kopš muzikālās darbības sākuma Alise ir izdevusi divus studijas albumus. Plašāku uzmanību Alise izpelnījusies ar savu otro albumu "Hardships Are Ships" , kas pērn ticis apbalvots gan ar jaundibināto Austras balvu, gan Latvijas Mūzikas Ierakstu Gada Balvu kategorijā "Labākais dziesminieka albums".
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/koncerts-alise-joste-2

Rahu The Fool. Jumta terases sezonas atklāšanas koncerts

19. jūlijā | 21:30 | Latgales vēstniecībā GORS
GORS Jumta terases kino un mūzikas vakari jūlijā un augustā kļuvuši par rēzekniešu un pilsētas viesu iemīļotu vasaras tradīciju. Šogad Jumta terases sezonas atklāšanas koncertā spēlēs grupa “Rahu The Fool”, kas ir izveidota 2016. gada vasarā un spēlē mūziku, kas nāk no 20. gadsimta pirmās puses – tautas mūzika, blūzs, džezs, jūrnieku un karavīru dziesmas, kā arī šlāgeris tā visklasiskākajā izpratnē. Jūlijā un augustā GORĀ skatītājus gaidīs astoņi kino vakari, kurus piektdienās papildinās kāda muzikāla uzstāšanās.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/rahu-the-fool-jumta-terases-sezonas-atklasanas-koncerts

Saulkrasti Jazz festivāls
līdz 20. jūlijam | 19:00 | Minhauzena Undā
Saulkrastus jau varētu saukt par Latvijas džeza mājām. Tajā līdz pat sestdienas vēlam vakaram notiek Saulkrastu Džeza festivāls. Piektdien un sestdien uzstāsies profesionāli mākslinieki gan no Lietuvas, gan Izraēlas, Francijas un ASV. Pēc sestdienas programmas paredzēts arī koncerts "Jazz Art nakts", kas atradīsies Saulkrastu Meža parkā.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/saulkrasti-jazz-festival-2019-1

Dabas koncertzāle Līgatnē
20. jūlijā | 19:00 | pie Līgatnes pārceltuves
Dabas koncertzāles 2019. gada varonis ir viendienīte (Ephemera vulgata). Parastā viendienīte ir ūdens kukainis, kura kāpuri dzīvo tikai tīrā ūdenī, galvenokārt tekošā, tādēļ arī šī gada koncertvietas izvēlētas upju tuvumos, šajā sestdienā – pie Līgatnes pārceltuves pār Gauju. Viendienītes mūžs ir no dažām stundām līdz 10 dienām, tomēr parasti tās nedzīvo ilgāk par vienu dienu, tāpēc šajā brīvdabas koncertā ģimenes varēs izbaudīt mirkļa burvību mūsu mūžā.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/dabas-koncertzale-ligatne

Liepāja Lake Music ar Pēteri Piku
21. jūlijā | 16:00 | Liepājas ezerā
Romantiski muzikāla noskaņa Liepājas saulrietā – izbrauciens ar katamarānu vai plostu, iedvesmojoša dzīvā mūzika uz ūdens un tikai pozitīvas emocijas. Šī būs pavisam citāda romantika - neierastā laikā ar latviešu izcelsmes ģitāristu Pēteri Piku no Austrālijas. Pēteris ir lielisks mūziķis, kurš vienlaicīgi uz ģitāras spēlē kā basu, tā ritmu un melodiju. Amizanta personība, kas aizrauj ne tikai ar savu virtuozo spēli, bet arī ar asprātīgiem jokiem latviešu valodā austrāliešu akcentā.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/liepaja-lake-music-ar-peteri-piku

Visus koncertus atrodi šeit: https://kurpes.lv/pasakumi/visi/muzika


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku