8 koncerti harmoniskai nedēļas nogalei

8 koncerti harmoniskai nedēļas nogalei

8 koncerti harmoniskai nedēļas nogalei.

Tā vien liekas, ka šīs nedēļas skaņas varētu aiznest ikvienu jaunā mūzikas pasaulē. Pēc Rammstein dārdošajiem ritmiem, skatuves visā Latvijā nedomā atpūsties un jau šajā nedēļas nogalē aicina apmeklēt alternatīvās mūzikas festivālus, kamermūzikas koncertus, kā arī zināmu pašmāju un ārzemju autoru uzstāšanās. Lai palīdzētu atrast tavu īpašu nedēļas nogales skanējumu, piedāvājam tev pasākumu platformas Kurp.es sagatavotu 8 spilgtāko koncertu izlasi. Lai skanīgi!

Festivāls Sansusī 2019
9. – 11. augustā | Aknīstē
Sansusī ir, iespējams, mistiskākais mūzikas notikums šajā nedēļas nogalē. Šogad alternatīvajā kamermūzikas festivālā Sansusī piedalās raibs klāsts ar mūziķiem, aktieriem, dejotājiem, arhitektiem, horeogrāfiem, teorētiķiem, akrobātiem, dzejniekiem, dramaturgiem, dīdžejiem, komponistiem, permormātoriem, gleznotājiem, dziedātājiem, muzikologiem un sapņotājiem. Vienīgais veids, kā to visu aptvert, ir piedalīties pašam.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/festivals-sansusi-2019

Vienā elpā
9. augustā | 19:00 | Cēsu pils parkā
Šovasar Latvijas pilsētu estrādēs un Saulkrastu pludmalē izskanēs krāšņs lielkoncerts “Vienā elpā”, kurā piedalīsies dziedātāji Aija Andrejeva, Ieva Kerēvica, Agnese Rakovska, Ingus Pētersons, Igo un Atis Ieviņš, Vidzemes kamerorķestris un instrumentālā grupa Jāņa Strazda vadībā. Šo piektdien kolorītais un daudzpusīgais mūziķu sastāvs viesosies Cēsu pils parkā ar jau labi zināmām un iemīļotām dziesmām.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/viena-elpaaija-andrejeva-agnese-rakovska-ieva-kerevica-igo-atis-ievins-ingus-petersons-and-vidzemes-kamerorkestris-5

The Real Group koncerts

9. augustā | 20:00 | Valmiera
Kurš gan nav kādreiz mielojis ausis ar brīnišķīgo Latvian Voices skanējumu? Taču Latvian Voices a cappella festivāla īpašie viesi šogad ir pasaulē slavenā a cappella grupa no Zviedrijas - The Real Group. Būs interesanti dzirdēt, kādas skaņas ienesīs mūsu aizjūras kaimiņi.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/the-real-group-koncerts-1

Šeina Stīla un Latvijas Radio bigbends
9. augustā | 20:00 | Ikšķiles brīvdabas estrādē
Šeinas Stīlas talantu uzskata par vienu no sensācijām mūzikas pasaulē. Viņa sevi ir pieteikusi uzstājoties kopā ar tādām mega zvaigznēm kā Rihanna, John Legend, Moby, Dolly Parton, Kelly Clarkson. Pasaulē atzītā Stīla tikai ar dažiem koncertiem uzstāsies Latvijā. Šī ir viena no retajām iespējām piedzīvot šāda mēroga izpildītājas uzstāšanos klātienē.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/seina-stila-un-latvijas-radio-bigbends-riko-ikskiles-novada-pasvaldiba

Koncerts Serendipity
9. augustā | 21:00 | Kaņepes Kultūras centrs
9.augustā Kaņepes Kultūras centrā notiks unikāls džeza un improvizētās mūzikas koncerts - Serendipity, kur uz skatuves apvienosies jaunie mūziķi no Latvijas un Dānijas džeza skatuvēm. Tiks atskaņota sastāva līderu - Edgara un Alberta oriģinālmūzika kā arī improvizācijas, kas radušās iespaidojoties no mirkļa un telpas. Tā būs notikumu rašanās un attīstība nejauši laimīgā un izdevīgā veidā.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/koncerts-serendipity

Mūzikas festivāls "Liepājas vasara" Rundāles pilī
10. augustā | 16:00 | Rundāles pilī
Liepājas Simfoniskais orķestris, smalka kamermūzika, saruna par baudu un pienākumu, romantisma spirgtie rīti, mūzika naksnīgā rožu dārzā – tas viss jūs sagaida Rundāles pilī šajā sestdienā. Vakara gaitā jūs pieredzēsiet vairākus izsmalcinātus koncertus karaliskā gaisotnē.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/muzikas-festivals-liepajas-vasara-rundales-pili

“Autobuss debesīs” 20 gadu jubilejas koncerts
10. augustā | 17:00 | Kandavā
Ar vairākiem īpašiem koncertiem Latvijas pilsētās šogad darbības 20.gadskārtu atzīmēs grupa "Autobuss debesīs", koncertu repertuārā piedāvājot daudzpusīgu muzikālu retrospekciju. Koncertā varēs dzirdēt daudzas tautā iemīļotas komponista Imanta Kalniņa dziesmas un vairākus pašu grupas dalībnieku komponētus skaņdarbus no karjeras laikā tapušā grupas repertuāra. Sestdien leģendārā grupa viesosies Kandavā.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/autobuss-debesis-20-gadu-jubilejas-koncerts-riko-kandavas-novada-dome

Kanisaifa Maģiskajā Dārzā
10. augustā | 20:30 | Lucavsalā
Kanisaifa Maģiskais dārzs ir noslēpums, ko atklāt arvien vairāk klausītājiem. Kanisaifas performance Maģiskajā dārzā, pašā Rīgas centrā, tiešā savienojumā ar Māti dabu tās spēcīgajā, zaļajā būtībā, jau kļūst par ikgadēju tradīciju. Kad vasara ir pašā briedumā, Kanisaifa aicina visus apmeklēt šo koncertu, kurā izskanēs šogad radītās jaunās kompozīcijas, kā arī kompozīcijas no pērnā albuma “Atdzīvinot vēju”.
Vairāk informācijas šeit. https://kurpes.lv/pasakums/kanisaifa-magiskaja-darza-1

Visus koncertus meklē: https://kurpes.lv/pasakumi/visi/muzika


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku