Sanija Bondara kvarteta koncerts !

Sanija Bondara kvarteta koncerts !

Sanija Bondara kvarteta koncerts !

2019. gada 14.augustā Ventspils Mūzikas vidusskolā, mazajā zālē uzstāsies Sanija Bondara kvartets. Grupas dalībnieki Kristians Kalva spēlēs trompeti, Toms Kursītis spēlēs basu un Edvards Grieze spēlēs klavieres un dziedās. 

Ansamblis izveidojies sadarbībā ar Kristiānu Kalvu, kad no grups “Intercity Brass Band” līderis uzaicināja spēlēt putēju popmūzikas grupā un teica, ka vēlētos turpināt sadarbību, bet varētu izveidot mazāku sastāvu un ar saviem skaņdarbiem, aranžijām un pielikt klāt elektroniku un daudz improvizācijas.
Šo iespēju spēju realizēt pateicoties Ventspils pilsētas domei un Ventspils pilsētas Kultūras centra rīkotajā jauniešu projekta konkursā, kur katrs jaunieties ar labu ideju var īstenot savus sapņus, tad nu es to izdarīju un izveidoju savu kvartetu. 

Pateicoties PIKC "Ventspils Mūzikas vidusskola" direktoram Andrim Grigalim un mūzikas festivāla un meistarklašu "Ventspils Groove" organizatoram Jēkabam Macpanam man būs iespēja koncertēt šajā nozīmīgajā festivālā "Ventspils Groove" 2019 ar savu kvartetu un piešķirt festivālam nedaudz citādākas krāsas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Vienīgais Tu esi atnākusi