Neatkarīgās mūzikas skatuves domubiedri aicina uz koncertu “Mans sapnis ir __ Tu jau zini kur”

Neatkarīgās mūzikas skatuves domubiedri aicina uz koncertu “Mans sapnis ir __ Tu jau zini kur”.

Neatkarīgās mūzikas skatuves domubiedri aicina uz koncertu “Mans sapnis ir __ Tu jau zini kur”.

Trešdien, 28. augustā, uz koncertu “Mans sapnis ir __ Tu jau zini kur” aicina muzikālie domubiedri – Evija Vēbere, Elīna Silova, Kārlis Auziņš, grupa “Kautkaili” un Rūdolfs Macats ar projektu “Vēstnieks”.
Lai gan katrs no mūziķiem savas ieceres realizē atšķirīgā muzikālā stilistikā, kategorijās neizmērāma ir domubiedru atvērtība pasaulei. Savu radošo darbību mūziķi nolēmuši realizēt uz neatkarīgās mūzikas skatuves – uz vispārzināmiem populārās mūzikas principiem meklējot savu individuālo skaņu. Radot prātā labi paliekošu, tomēr neierastu muzikālo piedzīvojumu, kurā saplūst gan mūzikas augstskolās gūtās zināšanas, gan dabas dotā muzikalitāte un intuīcija. 

“Mans sapnis ir ... - tas ir jautājums, ko katrs koncerta apmeklētājs uzdod pats sev. Un paradoksāli atbild ...Tu jau zini kur. Vai viņš to atbild sev, vai kāda cita forma to viņam pavēstīs...,”

pauž mūziķi, aicinot klausītājus uz koncertu.
Koncerts “Mans sapnis ir __ Tu jau zini kur” notiks Tallinas kvartālā (Tallinas iela 10-3) esošajā koncertzālē “Tu jau zini kur” un to veidos pieci atsevišķi priekšnesumi: Evija Vēbere ir eksperimentālās, elektroniskās mūzikas māksliniece. Par albumu “Sirdsbūt” saņēmusi “Zelta Mikrofonu” kā 2018. gada "Labākais alternatīvās vai indie mūzikas albums".
Šajā koncertā viņa uzstāsies duetā ar Ivaru Arutjunjanu. Elīnas Silovas muzikālajā darbībā saplūst džezs, indie pop un folkmūzika. Šī gada jūnijā klajā nācis mūziķes albums “Rezonanse”.
Saksofonists Kārlis Auziņš darbojas džezā un improvizētajā mūzikā. Trio “Auziņš - Čudars – Arutyunyan” sastāvā par albumu “Baltic” saņēmis 2018. gada “Zelta Mikrofonu” kā labākais džeza mūzikas albums. Šogad klajā nāks saksofonista solo albums, kurā esošos skaņdarbus mūziķis atskaņos arī šajā koncertā.
Soul-popa grupa “Kautkaili” , ar grupas līderi Kristīni Pāži priekšgalā šogad ir aktīvi uzstājušies lielākos un mazākos pasākumos, tajā skaitā festivālā “Positivus” un “Bauska TASTE”. Rūdolfs Macats ir viens no novatoriskākajiem latviešu pianistiem šobrīd. Plašāk zināms mūziķu lokā, kā eksperimentāls un brīvas improvizācijas komponists. Darbojas popmūzikā, džezā un avant-garde mūzikā. Macata projekts “Vēstnieks” ir eksperimentāla popmūzika, uzstājoties gan solo, gan lielākā sastāvā.
Visa informācija par koncertu “Mans sapnis ir __ Tu jau zini kur” vienkopus: https://www.facebook.com/events/723970491366800/
Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā un arī pie ieejas pasākumā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku