Jau šo sestdien Jelgavā notiks dziedošo aktieru salidojums

Jau šo sestdien Jelgavā notiks dziedošo aktieru salidojums

Jau šo sestdien Jelgavā notiks dziedošo aktieru salidojums.

Jau šo sestdien, 24.augusta vakarā Jelgavā, Pasta salas brīvdabas koncertzālē “Mītava”, norisināsies “Latvijas dziedošo aktieru salidojums”, kurā pulcēsies dziedošie aktieri no Valmieras, Dailes un Latvijas Nacionālā teātra. Koncerta sākums – plkst.18.
Koncertā uzstāsies “Trio Saldais” (Zane Dombrovska, Ērika Eglija un Lelde Dreimane), duetā ar vīrišķīgās balss īpašnieku, Valmieras teātra aktieri Ģirts Rāviņš, Imants Strads un Elīna Vāne; priekšnesumus šim vakaram gatavo Latvijas Nacionālā teātra aktieris Zigurds Neimanis, Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks un bijušais “dailēnietis” – režisors Gundars Silakaktiņš, kuri uzņēmušies arī vakara vadītāju pienākumus. 

“Galvenais ir mijiedarbība ar skatītājiem -,enerģijas apmaiņa dod vēlmi vēlreiz un vēlreiz to piedzīvot. Mūsuprāt, tieši enerģijas apmaiņa ir tā, kuras dēļ vispār ir vērts uz skatuves kāpt,”

teic Valmieras teātra aktieri Imants Strads un Elīna Vāne.
Par koncerta pavadījumu rūpēsies muzikālā apvienība “No Pusvārda” Modra Laizāna vadībā: Juris Kristons (taustiņinstrumenti), Zintis Žvarts (saksofons), Aivars Gudrais (ģitāra), Modris Laizāns (bass), Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti).

Biļetes uz koncertu var iegādāties gan “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, gan pirms koncerta.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku