Grupa JĀNIS BUKUMS piedāvā jaunu singlu - duetu

Grupa JĀNIS BUKUMS publicē dziesmu "Ledus Asara" no grupas topošā albuma.  Jaunā dziesma tapusi duetā ar dziedātāju Elzu Rozentāli.

Lasīt tālāk
Muzikālā apvienība"Vintāža" izdod jaunu singlu un izziņo jubilejas koncertus

Muzikālā apvienība  "Vintāža", kas veido muzikālas restaurācijas pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā, šogad svinēs savu piecu gadu jubileju ar īpašu koncertprogrammu "SMAIDIET UN LABI BŪS!” 

Lasīt tālāk
Intars Busulis & Abonementa orķestris nokod fanu vērtējumam dziesmas "Viesnīcā lētā un svešā" koncertvideo

Intars Busulis & Abonementa orķestris nodod fanu vērtējumam dziesmas "Viesnīcā lētā un svešā" koncertvideo

Lasīt tālāk
Dziedātāja Līga Robežniece piedāvā divas jaunas dziesmas

Dziedātāja Līga Robežniece piedāvā noklausīties savas jaunās dziesmas - Mēs Runāsim Acīm Tik Klusu un Apskauj Mani. Abas dziesmas ir kopdarbs ar kolēģi INGARU VIĻUMU, kurš vairāk zināms kā, grupas “”Prāta Vētra”, basģitārists, viņš arī abu dziesmu mūzikas Autors. Dziesmu pirmatskaņojumi notika Latvijas Radio 2 raidījumā “Muzikālā Banka”.

Lasīt tālāk
Populāri mūziķi aicina uz koncertu „Satikšanās mūzikā” Jaunpils parka estrādē

6.augustā plkst.18 Jaunpils parka estrādē notiks koncerts „Satikšanās mūzikā”.  Tie būs muzikāli svētki, kas vienos visus, jo koncertā piedalīsies gan daudzi talantīgi Latvijas jaunie izpildītāji, gan populāri Latvijas mūziķi.

Lasīt tālāk
Ivars Sudmalis un grupa CREDO iepazīstina ar dziesmu ‘Dzīve ir kā rokenrols’

Ivars Sudmalis, sadarbībā ar grupu CREDO, klausītājus iepazīstina jau ar otro šādā sadarbībā tapušo dziesmu ‘Dzīve ir kā rokenrols’, kuras mūzikas un teksta autors ir Ivars.

Lasīt tālāk
Grupa Melns uz Balta maina stilu un pa pašu noskaņu

Alternative rock grupa ''Sub Scriptum'', kas iepriekš zināma, kā Melns uz Balta izdod jauno singlu "Uzmanības Deficīts"

Lasīt tālāk
Latvijas Rokmūzikas Asociācija ieguvusi sabiedriskā labuma statusu

Latvijas Rokmūzikas asociācija informē, ka ar 2017.gada 27.jūnija notikušajā Sabiedriskā labuma komisijas sēdē pieņemto lēmumu, ir nolemts piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu biedrībai “Latvijas Rokmūzikas Asociācija”.

Lasīt tālāk
Raidījumā "Aiz priekškara" Ieva Kerēvica

Šajā otrdienā raidījumā ''Aiz Priekškara'' viesosjās mūziķe Ieva Kerēvica

Lasīt tālāk
Grupa“Sudden Lights”rudenī gaidāmo albumu piesaka ar jaunu singlu

Grupa “ Sudden Lights” rudenī gaidāmo albumu piesaka ar jaunu singlu “ Laikmets”. Septembrī gaidāms grupas debijas albums, pēc kura sekos arī koncerti dažādās Latvijas vietās, taču šovasar tuvākais grupas koncerts būs festivāla “Laba daba” ietvaros. Dziesmu iespējams noklausīties Spotify, Deezer un Apple Music.

Lasīt tālāk
Kārlis Būmeisters raidījumā "Aiz priekškara" izpilda dziesmu "Ēnas"

Šajā otrdienā raidījumā ''Aiz Priekškara'' viesojās mūziķis Kārlis Būmeisters jeb Kaža.

Lasīt tālāk
Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertā 6. jūlijā „Turaidas Roze”

6. jūlija vakarā no 19.00-23.00 pirmo reizi Kalnciema kvartālā notiks latviešu mūzikas leģendas „Turaidas Roze” brīvdabas koncerts ar iemīļotām dziesmām no zelta repertuāra.

Lasīt tālāk
Eduarda Veidenbauma memoriālajā muzejā “Kalāči” notiks koncertuzvedums “Pasaulē nav prātīgs it nekas...”,

Priekuļu novada Liepas pagastā, Eduarda Veidenbauma memoriālajā muzejā “Kalāči” 9. jūlijā, pulksten 15:00 notiks koncertuzvedums “Pasaulē nav prātīgs it nekas...”, kas tiek rīkots, lai atzīmētu dzejnieka Eduarda Veidenbauma 150 dzimšanas dienu.

Lasīt tālāk
Norisināsies “Origo Summer Stage” nedēļas atklāšanas koncerts

30. jūnijā plkst. 18.00 norisināsies otrais “Origo Summer Stage” nedēļas atklāšanas koncerts, kurā uzstāsies atraktīvā un enerģiskā Aija Andrejeva un Latvijā jau iemīļotā grupa “Astro’n’out”.

Lasīt tālāk
Mārtiņam Braunam piešķirta Katalonijas augstākā kultūras balva

Komponistam Mārtiņam Braunam Katalonijā piešķirta Augstā kultūras balva jeb Nacionālā izdevēju asociācijas balva par ieguldījumu kultūrā, Katalonijas vārda popularizēšanā un augstajiem mākslinieciskajiem sasniegumiem visā karjeras laikā, ziņo publicists Otto Ozols.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti