Normunds Rutulis izdod jaunu albumu un atzīmē to ar prezentāciju virs Rīgas jumtiem.

22. maijā, ar sirsnīgu prezentāciju itāļu restorānā “D'arte Terrace”, kas izvietojies tirdzniecības centra “Galleria Riga” jumta terasē, norisinājās dziedātāja Normunda Rutuļa devītā ierakstu albuma “Vēl viens laimīgs rīts” atvēršanas svētki, kuru kuplināji daudzie mākslinieka draugi, ģimenes locekļi un žurnālisti.

Lasīt tālāk
„All Day Long” nāk klajā ar jaunām dziesmām un izziņo albuma prezentācijas koncertus

Viena no Latvijas ilglaicīgākajām un joprojām aktīvajām ska/punk grupām „All Day Long” nāk klajā ar jaunām dziesmām un nedēļas beigās „Naba Music/ Melo Records” apgādā izdod albumu.

Lasīt tālāk
Mūziķis Gatis Zotovs klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu “Augstāk par zemi”.

Mūziķis Gatis Zotovs klausītāju vērtējumam nodod jaunu dziesmu “Augstāk par zemi”.

Lasīt tālāk
Andris Ērglis un Ivars Sudmalis iepazīstina ar dziesmu ‘Kamēr vien’.

Ivars Sudmalis, sadarbībā ar Andri Ērgli, klausītājus iepazīstina ar dziesmu ‘Kamēr vien’, kuras mūzikas un teksta autors ir Ivars.

Lasīt tālāk
Leģendārā grupas „Opus pro” brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā

25.maijā Kalnciema kvartālā brīvdabas koncertu sniegs leģendārā grupa „Opus Pro” ar visu laiku labākajām dziesmām.

Lasīt tālāk
Mārcis Auziņš starp vēlamo un neizdzīvoto
Ģitārists Mārcis Auziņš publicē skaņdarbu "Solaris", kuru sacerējis iedvesmojoties no režisora Andreja Tarkovska 1972. gadā uzņemtās “kosmiski" - psiholoģiskās drāmas ar tādu pašu nosaukumu. 
Lasīt tālāk
Ivo Laumanis sadarbojoties ar Kristīni Šomasi izdod dziesmu projektam Dr.Klauns - "Ir tavi smiekli"

Ivo Laumanis sevi kā dziedošu skatuves mākslinieku pieteica 1998.gadā, kad uzsākot skaņu ierakstu operatora darbu mūzikas kompānijā sākās arī intensīvi radošie meklējumi mūzikā. Pēdējos gados Ivo pievērsies jauniem muzikāliem meklējumiem veidojot dziesmas ar pievienoto vērtību par sociāli nozīmīgām tēmām. Pirmā no dziesmām bija “Labākais draugs”, kas veltīta visiem dzīvnieciņiem, kas dzīvo patversmēs. Nu mākslinieks Jūsu rokās nodod otro dziesmu - "Ir tavi smiekli", kas veltīta sociālajam bērnu projektam Dr.Klauns.

Lasīt tālāk
Dārta Damlica turpina savu radošo darbību un priecē klausītājus ar jaunu singlu “Par mums”

Dārta Damlica turpina savu radošo darbību un priecē klausītājus ar jaunu singlu “Par mums”, kurā piedalās arī Latvijā zināmais reperis Grafomāns.

Lasīt tālāk
Augustā Dzintaru koncertzālē notiks koncerts ar Guntara Rača dziesmām

27. augustā Dzintaru koncertzālē festivāla "Bigbank Latvijas pērles" laikā notiks Guntara Rača "dziesmu pērļu vakars", informē "MicRec". Sadarbībā ar Latvijas pazīstamākajiem mūzikas autoriem rakstītās Rača dziesmas ir kļuvušas par mūsdienu populārās mūzikas klasiku, un šis vakars solās būt par sadziedāšanās svētkiem ikvienam klātesošajam.

Lasīt tālāk
Dziedātājs Jānis Stībelis tūres pavasara sesiju noslēgs ar krāšņu koncertu Rīgas Kongresu namā

Dziedātājs Jānis Stībelis, kurš šopavasar ar jauno koncertprogrammu “Sajūti!” apceļo Latvijas pilsētas, 19.maijā ar krāšņu koncertu Rīgas Kongresu namā noslēgs tūres pavasara sesiju.

Lasīt tālāk
"Baložu pilni pagalmi" laiž klajā dziesmu "Un, bet, lūk, jo" no jūnijā gaidāmā albuma

Grupa “Baložu pilni pagalmi” piedāvā jaunu dziesmu “Un, bet, lūk, jo” no albuma “Visi savējie”, kas dienasgaismu ieraudzīs jūnija sākumā izdevniecībā "Naba Muzic".

Lasīt tālāk
JĀNIS BUKUMS prezentē dziesmu "Mans Tēvs" un ziņo par koncertu sēriju.
JĀNIS BUKUMS prezentē dziesmu "Mans Tēvs" un ziņo par koncertu sēriju.
Lasīt tālāk
Grupa “Metrs” piedāvā dziesmu no sava topošā albuma.

Grupa “Metrs”piedāvā kārtējo dziesmu no sava topošā albuma - – “Predestinācija”.

Lasīt tālāk
"Borowa Mc" piedāvā jaunu dziesmu "Eima, eima"

Latgaliešu mūzikas grupa "Borowa Mc" pēc ilgāka pārtraukuma klausītājiem piedāvā jaunu dziesmu "Eima, eima". Dziesma ir kai pagrieziena punkts grupas plānos ierakstīt jaunu albumu.

Lasīt tālāk
Rokgrupa Crow Mother izdod jaunu albumu - The Moment of Truth

Rokgrupa Crow Mother laidusi klajā jaunu albumu The Moment of Truth, kas tapis pēdējo trīs gadu laikā, kamēr grupas dalībnieki izaicināja savas radošās ambīcijas, kontekstā ar pārmaiņām to ikdienā, kas noteica zināmu pauzi aktīvajās mūzikas gaitās. Albums tapis KS Records studijā ierakstu meistara Kārļa Šteinmaņa vadībā.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti