Miks Dukurs izziņo rudens akustisko koncerttūri un laiž klajā jaunu dziesmu un tās videoklipu “HOME”

Miks Dukurs izziņo rudens akustisko koncerttūri un laiž klajā jaunu dziesmu un tās videoklipu “HOME”

“Home” - nosaukums, kurš rotā Mika Dukura rudens koncerttūres afišu!

Tie būs četri akustiski koncerti vietās, kuras nav izvēlētas nejauši, jo dziedātājam tieši tās visvairāk saistās ar māju sajūtu. Tās ir pilsētas, kuru tuvumā Miks aizvadījis bērnību, dzīvojis un dzīvo šodien.

  • 13/10 – Vidzemes koncertzāle
  • 20/10 – Ādažu kultūras centrs
  • 26/10 – Lielais Dzintars
  • 4/11 -  Spīķeru koncertzāle

Visbiežāk dziesmas tiek rakstītas, kad rokās nonāk akustiskā ģitāra un tam brīdim piemīt netverams vieglums. Tikai balss un akustiskās ģitāras stīgas. Viss, kas seko pēc tam, ir tikai krāsa. Šie koncerti būs klusāki un intīmāki, bet ne mazāk enerģiski. Būs pirmatskaņojumi un dziesmas, kuras ikdienā netiek izpildītas, līdzās tām, protams, līdz šim zināmākās.

Zem šī paša nosaukuma - “Home”, sarakstīts arī jaunākais singls, kurā apspēlēta māju sajūta, tas siltums un miers. Tā ir vieta, kur Tevi saprot vislabāk, mīl un vienmēr gaida! Pat tad, ja diena bijusi necerēti grūta un šķiet visa pasaule sabrūk zem kājām, mājās Tevi uzklausa, saprot, palīdz piecelties un sniedz spēku doties tālāk.

Miks Dukurs par dziesmu: “Mums ar sievu mājas, tā ir mūsu mazā Roma, šāds salīdzinājums iepīts arī dziesmas tekstā. Jāpaskaidro, ka uz Romu devāmies, kad tik tikko iepazināmies, tādēļ burtiski lidojām un lidojam vēl šodien! Mājas ir viss, jo tur dzīvo mana ģimene. Jau vairāk kā gadu jūtos dubultgaidīts atgriežoties mājās un tas ir neaprakstāms skaistums! Novēlu katram to sajust, bet tiem, kuri jau atraduši - nosargāt.“

Dziesmas “Home” video versiju radījis jaunais režisors Emīls Ašmanis, galvenajās lomās iejutās Anete Klapkalne un Kristaps Vanags. Stāsts filmēts Kurzemes jūras krastos (Kaltenē), skaistā piejūras mājā, par kuras izmantošanu sakām lielu paldies tās saimniekiem! Šī māja un Kaltenes skaistā daba bija tieši tas, ko meklējām, lai paspilgtinātu šo dziesmas sajūtu.

Koncerttūre tiek organizēta sadarbībā ar mūzikas aģentūru “New Generation of Music Management.”

Koncerttūres draugi un sadarbības partneri – piku.lv, „Lokal House”, Jānis Gaveika, rutule.lv.

Biļetes pieejamas: www.ekase.lv


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku