Grupa Otra Puse izdod labāko dziesmu izlasi,jaunu singlu un izziņo koncertu Palladium 1.decembrī!

Grupa Otra Puse izdod labāko dziesmu izlasi,jaunu singlu un izziņo koncertu  Palladium 1.decembrī!

Grupa Otra Puse svin 25 gadu jubileju, izdodot dziesmu izlasi – “Otra Puse. Labākās dziesmas. Notis. Vārdi.”. Grāmatā iekļauti divi mūzikas diski un 32 dziesmu notis ar vārdiem. Dubultdisks būs pieejams no 23.augusta visās Latvijas grāmatnīcās un citās tirdzniecības vietās. 

Tāpat, 23.augustā bija tā diena, kad tiek laizts klajā nākamais – 2017.gada singls ar nosaukumu “Taurenis”, kas tiek izpildīts duetā ar Antru Stafecku. Šai dziesmai mūzikas un vārdu autors ir Ivars Kurpnieks, kurš tāpat ir vārdu autors lielākai daļai dziesmu no Otras Puses repertuāra.

“Vieglais taureņa lidojums virs smagajiem akmeņu kalniem. Visskaistākās lietas slēpjas mazās niansēs, un ja taurenis lido virs zieda, un ja abi paliek kopā, tad tas ir visskaistākais, kas var notikt mūsu dzīvē. Mums viss jādara viegli un gaiši! Šo dziesmu īpaši vēlos veltīt savai meitai Rūtai!” – tā saka dziesmas “Taurenis” mūzikas un vārdu autors Ivars Kurpieks, kurš arī izsaka pateicību visiem māksliniekiem, kas piedalījušies šī singla  īstenošanā – Normundam Pauniņam, Antrai Stafeckai, aranžētajam un producentam Ivaram Makstniekam” – tā saka pats autors Ivars Kurpnieks.

Savukārt, Palladium koncertā kopā ar grupu Otra Puse uzstāsies arī  talantīgā dziedātāja Antra Stafecka, ar kuru grupai izveidojusies cieša sadarbība tādās duetu dziesmās kā: “Uzzīmē mani”, “Kopā” un “Es Tev”. Koncertā dalību ņems arī vairāki mākslinieki, ar kuriem visu šo 25 gadu laikā bijusi veiksmīga sadarbība, tādi kā Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Aigars Grāvers, Aigars Krēsla, Arnolds Kārklis un citi. Pārdošanā pirmās 300 biļetes pa īpašo fanu cenu 15 eiro.

Albuma prezentācija notika 23.augustā grāmatnīcā “Valters un Rapa” Aspāzijas bulvārī 24, kur fani varēja iegādāties diskus pa īpašu fanu cenu, saņemt autogrāfus un veidot kopbildes. Ieskats prezentācijas pasākumā: Foto: Grupa Otra Puse prezentē jauno albumu 

1992.gada augustā grupas Jumprava līderi Aigars Grāvers un Aigars Krēsla nodibināja jaunu projektu ar nosaukumu Otra Puse, pieaicinot nevienam nepazīstamu dziedātāju Normundu Pauniņu un taustiņinstrumentālistu, komponistu Ivaru Makstnieku.

Šinī laikā jaunais projekts devās studijā un ierakstīja tādus hitus kā “Pēc Lietus” un “Balāde par 3 saucieniem”. Tā paša gada rudenī Otra Puse devās savā pirmajā koncertūrē visā Latvijā.

Normunds Pauniņš saka:

Jubilejas tūres ietvaros atskatīsimies uz mūsu 25 gadu laikā paveikto un prezentēsim dubultalbumu ar nosaukumu “Labākās dziesmas. Notis. Vārdi”.  Esmu ļoti priecīgs un laimīgs, ka neskatoties uz to, ka pagājuši tik daudz gadi, mūsu dziesmas, pat tās, kuras savu pirmatskaņojumu piedzīvojušas 1992.gadā, joprojām ir dzīvas un tautā mīlētas. Gandarījums par to, ka šobrīt mēs kā grupa esam vairāk saliedēti kā jebkad. Mēs, kā labi nogatavojies vīns, ar katru gadu kļūstam labāki un skanīgāki.”

2017.gada koncertos skanēs „Otras puses” populārākie hiti „Vēstules”, „Ieskaties”, „Nakts vai Rīts”, „Dievs dod”, “Rīga”, “Kā nav tā nav”, „Pēc lietus”, “Uzzīmē mani” ,”Savādā”, “Jūtu ceļotājs”, “Kopā” un “Es Tev”, “Ave Pali”, kā arī daudzi citi.

Uzsākta biļešu tirdzniecība arī uz citu koncertu norises vietām un laikiem, kuros dalību ņems grupa Otra Puse un Antra Stafecka:

  • 21.oktobrī Ventspils teātra namā “Jūras Vārti”
  • 28.oktobrī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”
  • 23.novembrī Jelgavas kultūras namā
  • 1.decembrī Rīgā, koncertzālē Palladium

Biļetes iespējams iegādāties www.bilesuserviss.lv un citās Biļešu servisa kasēs.

Pie grupas lielākajiem panākumiem noteikti jāatzīmē divas Latvijas Mūzikas ierakstu gada Balvas par labāko popmūzikas albumu – 2009.gadā „Nakts vai Rīts” un 2013.gadā „Uzzīmē mani”. Tāpat tautā plaši pazīstamā dziesma, kas iedziedāta duetā ar Aiju Andrejevu „Ave Pali” atzīta par 2011.gada Muzikālās bankas vērtīgāko dziesmu, savukārt hits no albuma “Uzzīmē mani” ar tādu pašu nosaukumu, Muzikālajā bankā 2014.gadā ieguvis augsto 2.vietu. Šobrīd aktuālākā dziesma „Es Tev” duetā ar Antru Stafecku ieguvusi plašu popularitāti dažādās radiostacijās un un stabili turās vairākos mūzikas topos.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti