Grupas OPUS PRO jubilejas tūres „Rozā lietus” koncertos – rozā šampanietis un citi oriģināli pārsteigumi

Aicinot sveikt savas sievas, draudzenes, mātes un meitas 8.martā, grupas OPUS PRO mūziķi atklāj, ka koncertos, kas 10.martā notiks Vidzemes koncertzālē „CĒSIS”, 11.martā – Jelgavas Kultūras namā, un 12.martā – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, savām klausītājām gatavo romantiskus pārsteigumus. „Tieši šajā „maratonā”, kas 10.martā sāksies Cēsīs, kas tiek dēvēta par romantiskāko mīlētāju pilsētu, un noslēgsies 12.martā Latvijas „roka galvaspilsētā” Liepājā, būsim sarūpējuši gan rozā šampanieti, kas lieliski sasaucas ar mūsu jubilejas tūres „Rozā lietus” nosaukumu, gan piestāv Sieviešu dienai.

Būsim padomājuši arī par citiem pārsteigumiem, lai iepriecētu daiļās dāmas,” uzsver Alex un piebilst: „Ja kungi vēlas iepriecināt savas dāmas, īpaši jau, tuvojoties 8.martam, mūsuprāt, labākā dāvana būtu biļete uz kādu no mūsu koncertiem, kuros, protams, skanēs arī visas romantiskās rokbalādes „Rozā lietus”, „Mīļā”, „Tu un es” un daudzas citas.”

Atgādinām, ka leģendārā latviešu rokgrupa OPUS PRO šo piektdien, 4.martā, ar koncertu Ādažu Kultūras centrā atklās savu 30 gadu jubilejas tūri „Rozā lietus”. 

Bet jau iepriekš pieminētajām dziesmām OPUS PRO savā jubilejas tūres programmā iekļāvusi populārākos skaņdarbus, kas skanējuši trijās desmitgadēs kopš grupas dibināšanas 1986.gadā: „Šonakt”, „Mīļā”, „Svētuguns” un, protams, „Brīvību Baltijai” – vienu no spilgtākajām Atmodas laika himnām, kurai īpašu skanējumu piedeva grupas solista ALEX spožais vokāls. Koncertu programmā vieta atrasta ne tikai šiem skaņdarbiem vien.

„Priecāsimies, ja klausītāji nākts dāvanām – kā jau jubilejā pienākas – un būs iemācījušies dziesmu vārdus! Lai gan parasti jau cilvēki mūsu populārākajiem hītiem vārdus zina,” dažas dienas pirms tūres sākuma ar smaidu teic grupas mūziķi, koncertos solot krāšņu pirotehniku, viesu piedalīšanos un muzikālus pārsteigumus. 

Grupas jubilejas koncertos gan grupas pašreizējais pamatsastāvs (Artūrs Zemnieks, Jānis Retenais, Jānis Valters, Juris Veremejs) un solists ALEX, gan viesmūziķi, kam grupas pastāvēšanas gados bijusi saistība ar OPUS PRO: komponists un Latvijas Nacionālās operas un baleta valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš, Guntis Vecgailis, Oļegs Upenieks, Uldis Krūmiņš, Muravejs, Atis Ieviņš, Kaspars Pļavnieks un Rolands Majors (pagaidām gan netiek atklāts, kurš viesmūziķis piedalīsies kurā koncertā). Taču ir droši zināms, ka visos grupas koncertos piedalīsies OPUS PRO dibinātājs un lielāko hītu autors – ģitārists Harijs Zariņš, kā arī ALEX meita – pazīstamā dziedātāja Aija Andrejeva. 

Grupas jubilejas tūres koncerti notiks:

  • 4.marts 19:00  – Ādažu Kultūras centrs
  • 10.marts 19:00 – Vidzemes koncertzāle „CĒSIS”
  • 11.marts 19:00 – Jelgavas Kultūras nams
  • 12.marts 19:00 – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
  • 18.marts 19:00 – Brocēnu Kultūras centrs
  • 30.marts 19:00 – Ogres Kultūras centrs
  • 16.aprīlis 19:00 – Latgales vēstniecība „GORS”
  • 22.aprīlis 19:00 – Smiltenes Kultūras centrs
  • 6.maijs 19:00 – Valmieras Kultūras nams
  • 20.maijs 19:00 – Rīgas Kongresu nams

Biļetes uz koncertiem var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. 


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti