Grupa ‘FormatLess’ iepazīstina ar savu debijas albumu

Grupa ‘FormatLess’ iepazīstina ar savu debijas albumu

Pie klausītājiem beidzot nonāk ilgi gaidītais grupas FormatLess debijas albums, kura tapšana aizņēma teju četrus gadus.

Grupas pamatā ir Eva Krastiņa un Ivars Sudmalis. Kā jau liecina tās nosaukums, šim ierakstam  nav viegli definēt mūzikas stilu – tajā ir elementi no dažādiem mūzikas žanriem. Pats grūtākais uzdevums šajā mūzikā ir arī likt klausītājam atmest savus stereotipus par to, kas ir pareizi, kas nepareizi, kas ir pieņemts tieši tā un ne citādi. Jo stilam jau nav nozīmes – svarīgākais ir vēstījums. Lai arī albums tapa samērā ilgu laiku, tajā iekļauta tikai daļa no dziesmām, kuras tika ierakstītas Ivara Sudmaļa ierakstu studijā Liepājā, bet kopā salika Jānis Kalve (Rīga, Labo ierakstu studija), kurš gan producējis, gan strādājis ar lielu daļu Latvijas aktuālās mūzikas, to skaitā grupas Ryga nesen iznākušo albumu, parādot savas spējas orientēties visdažādākos mūzikas stilos. Tieši tādēļ arī nekļūdīgi pareiza bija izvēle šādai sadarbībai.

Albuma pirmais singls ‘Mana narkotika’ publikai jau tika atrādīts, bet drīzumā varat sagaidīt arī citus singlus. Lai arī pārsvarā dziesmu mūzikas un teksta autors ir Ivars Sudmalis, dažās dziesmās ir arī iesaistīti citi autori – Laura Dudare, Sandra Jurberga, kā arī Fēlikss Ķiģelis.

No 1. decembra albums pieejams visos straumēšanas servisos (Spotify, Deezer utt), kā arī digitāli nopērkams lielākajos tīmekļa veikalos (iTunes, Amazon utt).


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku