Krista Klentaka piesaka savu jauno oriģināldziesmu „MADNESS”

Krista Klentaka piesaka savu jauno oriģināldziesmu „MADNESS”

Krista Klentaka piesaka savu jauno oriģināldziesmu „MADNESS”. Dziesma tapusi sadarbībā ar Jāni Noriņu jeb N-JAY. Dziesmas tekstu radījusi Krista.

Ar šo oriģināldziesmu Krista vēlas pateikt, ka par spīti dažādiem šķēršļiem, katram no mums ir nemitīgi jāvirzās uz priekšu.

„Katrs no mums ir sastapies ar šķēršļiem un dažādām grūtībām un negatīvām cilvēku domām. Labākais ko šadā brīdi darīt ir iet savu ceļu, nevis ļauties nievāšanai. Tieši tāpat ir arī ar bailēm. Ja vēlies ko sasniegt, tad nedomā par to, „kā būtu ja”, jo patiesībā tu nekad nezini kā būs. Nevajag prātā izdzīvot to, kas nekad nenotiks. Tik daudz laba var nākties palaist garām! Neļaujies negatīvajam, neļaujies bailēm!

Krista, kas šogad absolvēs Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes bakalaura studiju programmu mediju producēšanā, savas muzikālās gaitas sākusi jau no 5 gadu vecuma, kad apmeklēja vokālos pedagogus. Krista savulaik dziedājusi grupā „The Secretz” un duetā „KARMA”, taču tagad strādā pati ar savām oriģināldziesmām un kaverversijām.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti