Edgars Kreilis kopā ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu izdeva singlu "Vēl vienu ziemu"

Edgars Kreilis kopā ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu izdeva singlu "Vēl vienu ziemu"

Edgars Kreilis kopā ar mūzikas producentu Kasparu Ansonu izdeva singlu "Vēl vienu ziemu".

Sagaidot gada gaišākos svētkis, dziedātājs Edgars Kreilis sadarbībā ar vienu no Latvijas aktuālākajiem mūzikas producentiem Kasparu Ansonu izdeva singlu "Vēl vienu ziemu".

Singla radio pirmatskaņojums notika 17. decembrī labdarības maratona “Dod Pieci” atklāšanā “Latvijas Radio 5” un līdz šim brīdim dziesma bija pieejama klausītājiem tikai par ziedojumiem.

“Vēl vienu ziemu” ir gaišs un viegls stāsts par kāda liriskā varoņa iemīlešanos un ziemu kā gadalaiku, kas ietver spilgtās sajūtas no gada uz gadu. 
Manās acīs ziema ir romantiskākais attiecību laiks, tāpēc šī dziesms ir par mīlestību, kura turpināsies vēl vienu ziemu, stāsta Edgars Kreilis.

Dziesmas mūzikas autors un izpildītājs ir Edgars Kreilis, teksta autors Edgars Kreilis, piedaloties Ilzei Fārtei, bekvokāls Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča (Patrisha), producents Kaspars Ansons, liriku video veidotājs “DJ Dween Production”. 

Dziedātājs un komponists Edgars Kreilis ir jaunatklājums pašmāju mūzikā. Lai gan tikai pirms gada sācis nopietni pievērsties savai solo karjerai, jau paspējis ierakstīt septiņas dziesmas, tostarp singlu “Tikai es” kopā ar hiphopa izpildītāju Faktu, Latvijas svētkos izdoto patriotisko singlu “Esmu šeit”, kā arī iepriekšējā gada “Supernovas” dziesmu “We Are Angels”. Muzikālo gaitu pirmsākumos Edgars Kreilis licis par sevi manīt tādos projektos kā ”Koru kari 3”, ”Ghetto Faktors” un šogad kļuva par vienu no šova ''X Faktors'' pirmās sezonas finālistiem. Šī gada konkursā “Supernova” Edgars Kreilis piedalās ar dziesmu “Younger Days”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku