Grupa "NeimoM" nāk klajā ar trešo dziesmu "Juku Gadi"

Grupa "NeimoM" nāk klajā ar trešo dziesmu "Juku Gadi"

Grupa "NeimoM" nāk klajā ar trešo dziesmu "Juku Gadi" .

Grupa “NeimoM” klausītājiem piedāvā titulsinglu ''Juku Gadi'' no gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu, kas iznāks tuvākajos mēnešos.

Dziesma “Juku Gadi’’ vēsta par laikiem, kad cilvēka prātā valda haoss, nesaprašana un bezcerība. Tie ir brīži, kuros viss šķiet neiespējami, iecerētais neizdodas, dzīve ņem virsroku pār cilvēku un neko nav iespējams ietekmēt. Mēs esam no tā noguruši un vienkārši peldam pa straumi – un to pieredzējuši ir daudzi. Singls, tāpat kā viss albums, pārstāv indie mūzikas žanru, un tajā atrodamas gan nelielas sintpopa vēsmas, gan psihodēliskas noskaņas,  gan garāki ģitāru solo. Šī ir liriskākā albuma dziesma ar saldsērīgākam notīm dziesmu tekstos un tikpat emocionālu melodiju. 

“NeimoM” kā viena cilvēka projekts ir aktīvs vairākus gadus, tomēr līdz šim parādījies tikai “Youtube” un “Soundcloud” vietnēs. Šobrīd projekts attīstījies līdz grupai, kas gatavojas albuma prezentācijas koncertam un sāk ceļu Latvijas mūzikas pasaulē. 2017.gada rudenī “NeimoM” izlaida pirmo singlu “On My Way”, kas jau ir dzirdams radio viļņos, savukārt novembra beigās klajā tika laists otrais singls “31.janvāris”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku