POLIFAUNA izdod savu debijas albumu un aicina to nosvinēt uz prezentācijas koncertu

POLIFAUNA izdod savu debijas albumu un aicina to nosvinēt uz prezentācijas koncertu

POLIFAUNA izdod savu debijas albumu un aicina to nosvinēt uz prezentācijas koncertu.

Ar debijas albuma izdošanu un īpaši sagatavotu albuma You Look Like A Lost Soul prezentāciju grupa POLIFAUNA otrdien, 13.martā plkst. 19:30 , klubā One One Šarlotes ielā 18a , priecēs savus klausītājus,  nosvinot ar tiem vairāk nekā trīs gadu garumā paveikto darbu.

Pašmāju drīmpopa apvienība POLIFAUNA  13.martā, laiž klajā savu debijas albumu "You Look Like A Lost Soul". Grupa kopš 2017.gada maija ir izlaidusi 3 singlus, kuri atzinīgi novērtēti dažādos ārzemju un pašmāju neatkarīgās jeb indie mūzikas blogos un plejlistēs, tādos kā Obscure Sound, We All Need Someone To Shout For, BIRP!, Spotify Fresh finds, u.c., sasniedzot plašu klausītāju loku. 2017.gada vasarā POLIFAUNA spēlējusi visos lielākajos Latvijas festivālos, rudenī piedalījusies arī mūzikas šovkeisā BUSH, kas norisinājās Budapeštā, Ungārijā,  savukārt jau drīz – 2018.gada aprīlī - grupa pārstāvēs Latviju starptautiskajā mūzikas festivālā Tallinn Music Week.

Grupas debijas albums sauksies "You Look Like A Lost Soul", un tas būs pieejams visos straumēšanas servisos, savukārt 13.martā grupa aicina visus uz īpašu albuma prezentācijas koncertu klubā OneOne Šarlotes ielā 18a , kur būs iespējams arī tikt arī pie albuma vinila un CD formātā, ka arī piedalīties albuma iznākšanas nosvinēšanā īpašā atmosfērā. “Koncertam esam sagatavojuši vairākus pārsteigumus, gan acīm, gan ausīm”, atklāj grupa, kas prezentācijas tapšanā ir iesaistījusi vērienīgu komandu, kas strādā pie atbilstoša skatuves noformējuma un scenogrāfijas. Pasākuma sākums ir paredzēts jau plkst.19.30 un ieeja būs bezmaksas.

Sekojot grupas sociālajās vietnēs ievietotajam albuma prezentācijas foto, vairākās publiskās vietās Rīgā uz spoguļiem un sienām parādījās ar lūpukrāsu uzrakstīts teksts You Look Like A Lost Soul. Šis uzraksts piesaistījis arī dažādu sabiedrībā pazīstamu cilvēku uzmanību.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku