Latviešu producents Kriss Tap radījis jaunu remiksu grupas "Kris & Oz" dziesmai "Morning flight”

Latviešu producents Kriss Tap radījis jaunu remiksu grupas "Kris & Oz" dziesmai „Morning flight”

Latviešu producents Kriss Tap radījis jaunu remiksu grupas "Kris & Oz" dziesmai "Morning flight”.

Ar dziesmu "Morning flight” grupa "Kris & Oz" šogad uzstājās Supernova 2018 konkursā un cīnījās par iespēju pārstāvēt Latviju Eirovīzijā. Lai arī grupa neuzvarēja, tā ieguva lielu skatītāju simpātiju un ierindojās otrajā vietā pēc skatītāju balsojuma trešajā pusfinālā, nedaudz piekāpjoties uzvarētājai Laurai Rizzotto.
Remiksa autors Kriss Tap stāsta:

"Jau ceturto gadu sekoju līdzi Supernova konkursam un izveidoju kādu remiksu dziesmai, kura man simpatizē viss vairāk. Šogad neapšaubāmi mans favorīts bija grupa "Kris & Oz" ar dziesmu "Morning flight”. Tā izcēlās uz kopējā fona, un mani apbūra vokālistes balss. Dziesmas oriģināls nav tipiska pop dziesma, tāpēc arī remiksu vēlējos veidot nedaudz atšķirīgu kā mūsdienu ierastā deju mūzika. Remiksa pamat stils ir Breakbeat. Īpašu paldies gribu pateikt grupas producentam Aleksandram Solovjovam par pretimnākšanu un dažiem ieteikumiem.” 

Šogad Kriss Tap jau ir veicis kopdarbu ar poļu mūziķi Julian Lesinski, kurš arī piedalījās savas valsts Supernovas analogā - Eirovīzijas nacionālajā atlasē.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku