“Zemes stunda” dziesmas vārdu video

“Zemes stunda” dziesmas vārdu video

“Zemes stunda” dziesmas vārdu video.

Ansis un Kristīne Pāže pārsteidz sava kopdarba “Zemes stunda” klausītājus, kuru producējis Kaspars Ansons, ar dziesmas vārdu video.
Ansis un Kristīne Pāže saka lielu paldies Vour par dziesmas vārdu video izveidi. Dziesma “Zemes stunda” ieņēma pagājušajās nedēļas latviešu singlu topa “DigiTop 100” topa pirmo vietu.
“Zemes stunda” tika radīta dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” 2. sesijas ietvaros, kura norisinājās šī gada pavasarī ar mērķi veicināt vietējo un starptautisko mūzikas industrijas pārstāvju savstarpējo sadarbību, celt profesionalitātes līmeni, kā arī apmainīties ar pieredzi.
“Zemes stunda” pašu “RIGaLIVE” dalībnieku starpā tika atzīta kā nometnes labākā dziesma. Balvā par šo visiem trim dziesmas autoriem no Red Bull tika dāvināts pilnībā apmaksāts brauciens uz Polijas mūzikas festivālu “Open’er”, kas norisinājās jūlija pirmajā nedēļā Polijā.
Gan ansis, gan Kristīne Pāže ar grupu “Kautkaili” būs redzami un dzirdami jau šonedēļ festivālā “Positivus”, iespējams, kādā no mūziķu uzstāšanās tiks izpildīta dziesma “Zemes stunda”.
“RIGaLIVE” 3 sesija notiks jau šā gada rudenī, informācija sekos.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku