Normundam Rutulim jauni remiksi. Dejošanas kods saglabājies!

Normundam Rutulim jauni remiksi. Dejošanas kods saglabājies!

Normundam Rutulim jauni remiksi. Dejošanas kods saglabājies!

Sākoties mācību gadam Normunda Rutuļa radošā komanda un arī liela daļa sociālajos tīklos veiktās aptaujas dalībnieku izlēma, ka nākamajam publicēto dziesmu sarakstā ir jābūt, gandrīz vai tautas dziesmai – Punktiņš, komatiņš.

Tagad šai dziesmai tiek publiskoti arī remiksi.

“Dziesmiņa dancošanai” ir dziesmas “Punktiņš, komatiņš” sākotnējais nosaukums, kas autoru Raimonda Paula un Jāņa Petera kodu nostiprina ar jaunām versijām par šo dziesmu, remiksiem. To autori ir Latvijā zināmie producenti Mart Inc un Kriss Tap jeb Mārtiņš Pīzelis un Kristaps Pudulis, kurš saka:

“ Kad Normunds piedāvāja izveidot remixu kādai no topošā albuma dziesmām, bez ilgas domāšanas mana izvēle bija "Punktiņš, komatiņš", vien tā iemesla pēc, ka dziesmas piedziedājums man pašam pielipa uz vairākām dienām.  Lai arī šī ir pirmā pieredze veidojot deju remixu šlāgera tipa dziesmai, centos saglabāt tās kopējo noskaņu, pieliekot savu redzējumu.”

Dziesmas remiksu paka sevī ietver wav failus:

  • Mart Inc Radio edit, Radio edit instrumental, Dub version un Extended version, kā arī Kriss Tap remix.
  • Mart Inc Remix YouTube audio

  • Kriss Tap Remix YouTube audio

Jaunais Normunda Rutuļa albums, ar 12 jaunām Raimonda Paula dziesmām, klajā nāks 2019.gada pavasarī, kam sekos koncerttūre tā paša gada septembra un oktobra mēnesī. Albuma ierakstu studijas procesu administrēja un aranžējumus veidoja Jānis Kalve un Lotars Lodziņš. Tā tapšanā savu roku pielikuši arī taustiņinstrumentālists Kārlis Indrišonoks, mūziķis Normunds Jakušonoks, dziedātājas Rūta Dūduma un Anmary, kā arī repa meistars Mixmaster AG.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku