Latvijas pankroka mūzikas scēnu papildina jauna grupa – “Have No Heroes”

Latvijas pankroka mūzikas scēnu papildina jauna grupa – “Have No Heroes”

Latvijas pankroka mūzikas scēnu papildina jauna grupa – “Have No Heroes”.

Latvijas muzikālajā telpā ar pirmo albumu “Plastic World“ sevi pieteikusi jauna pankroka grupa “Have No Heroes”. Albumā iekļautās dziesmas liek kritiski paskatīties uz mūsdienu sabiedrību un tās vērtībām.
Debijas albumā "Plastic World" ir 12 dziesmas, kuras liek pievērst uzmanību mūsdienu sabiedrībā aktuālām sociāla rakstura tēmām: aklajai ticībai kapitālisma radītajiem varoņiem; dzīvnieku tiesībām un tieksmei nekritiski pakļauties esošajām tendencēm. Albuma galvenais vadmotīvs ir nepakļauties citu ietekmei un nenodot savus sapņus, uzskatus un likteni citu rokās, bet gan uzticēties pašiem sev, pierādīt, ka esi spēcīga, unikāla personība.
Grupas pirmajam singlam “Not Gona Fall Today” tapis arī videoklips.

“Tas ir gaumīgs un ātrs pankroks ar aicinājumu nepadoties ne sabiedrības, ne ģimenes, ne arī draugu uzliktajam spiedienam, nenokārt galvu un turpināt cīnīties par to, kas tev ir svarīgs,”

komentē grupas pārstāvji.
Have no Heroes ir četru puišu apvienība. Iespējams, atpazīsiet divus no grupas dalībniekiem –Konstntīnu Sedunovu un Oļegu Novikovu, kuri iepriekš muzicēja ilgaddējā pankroka grupā “Freelancers”. Apvienojot spēkus ar vēl diviem diviem biedriem – Viesturu Kalniņu un Kristiānu Vasiļevu, “Have No Heroes” radījuši pirmo albumu, kuru var noklausīties lielākajās straumēšanas vietnēs: Spotify; iTunes; GooglePlay, Apple Music, Bandcamp.

Par grupas tuvākajiem koncertiem un citiem jaunumiem uzzini šeit: 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku

Sapna piepildijums Uz dziesmota viļņa Tigulkalns