Akustiskās rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otrajā koncertā — “Indygo” un “Cascavel”

Akustiskās rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otrajā koncertā — “Indygo” un “Cascavel”.

Akustiskās rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otrajā koncertā — “Indygo” un “Cascavel”.

Kultūras pils ”Ziemeļblāzma” aicina uz akustiskās rokmūzikas koncertu cikla “Latvijas skaņas” otro šī gada koncertu 16. maijā plkst. 19.00. Koncertā uzstāsies grupas — “Indygo” un “Cascavel”.
Progresīvā un alternatīvā roka grupa “Indygo” savu radošo darbību uzsākusi 2002. gada rudenī, un savu pirmo albumu izdeva 2005. gadā. Šobrīd grupa ir izdevusi trīs studijas albumus “Indygo” (2005), “Decoy” (2013) un “Stars” (2015), Zviedrijā ierakstītu EP “Under Construction” (2007) un akustiskā koncerta ierakstu “Unplugged” (2016), kā arī saņēmusi vairākas nominācijas un apbalvojumus, tai skaitā divas reizes ieguvusi “alternative.lv” “Interaktīvākās grupas” apbalvojumu.
Šobrīd grupas sastāvu veido Mārtiņš Vaters, Mārtiņš Leja un Miks Riekstiņš.
Grupa “Cascavel” ir Latvijas rokgrupa, kas dibināta 2015. gadā. Šobrīd grupā spēlē bundzinieks Rihards Š. Bergs, vokāliste Dana Rubene, ģitāristi Normunds Upītis un Gustavs Bērziņš, basģitārists Edijs Panders.
Projekta iniciatore ir sabiedriskā labuma organizācija, biedrība “Latvijas Rokmūzikas asociācija”, kura ar šī projekta palīdzību vēlas radīt, uzturēt un popularizēt ilgtspējīgu un starptautiski atzītu kultūras vidi Latvijā, popularizējot Latvijas rokmūziku kā neatņemamu Latvijas kultūras sastāvdaļu, veicinot Latvijas rokmūzikas autoru, izpildītāju un grupu atpazīstamību.
Ieeja koncertā ir bez maksas.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku