Pašmāju indie mūzikas apvienība “Frequent Mood” laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā “Tagad-Nē”

Pašmāju indie mūzikas apvienība “Frequent Mood” laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā “Tagad-Nē”.

Pašmāju indie mūzikas apvienība “Frequent Mood” laiž klajā savu pirmo singlu latviešu valodā “Tagad-Nē”.

Grupa Frequent Mood plašākai auditorijai sevi pieteica 2018. gada pavasarī, kad izdeva savu pirmo singlu “Layers”. Tam sekoja septembrī izdotais 5 dziesmu mazalbums angļu valodā “Waves”.
Apvienības nupat izdotais singls “Tagad-Nē” ir viņu pirmais muzikālais veikums latviešu valodā, kas nodots klausītāju vērtējumam. Bieži vien gadās, ka “rozā brilles” ir uzliktas tikai vienam, un otra puse sāk to izmantot savā labā. Par to arī dziesma. Papildus audio ierakstam, ir uzfilmēts dziesmas videoklips, kura veidošanā piedalījās Eduards Ozerinskis (audiovizuālā apvienība CRAFT), Līga Vecstaudža, Beatrise Lasmane un videoklipa galvenā varone Līva Vavzika.
Grupas dalībnieki atzīst, ka, līdzīgi kā liela daļa Latvijas jauno grupu, arī Frequent Mood savu darbību uzsāka rakstot dziesmas angļu valodā, un, pēc EP ieraksta “Waves” izdošanas, radusies doma, ka latviešu klausītājam ir nepieciešams nodot muzikālu vēstījumu latviešu valodā, līdz ar to radās dziesma “Tagad-Nē”.
Dziesmas audio celiņa ieraksts un māsterings tapis sadarbībā ar Ģirtu Laumani (Lomix) Hodila Records studijā Valmierā. Miksēšana tika uzticēta grupas “Laika Suns” līderim Arnim Račinskim. Dziesmu producējuši grupas “Frequent Mood” dalībnieki.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku