Latvijas krievvalodīgais HipHop izpildītājs G`Son ar talantīgu dziedātāju Vladu Ivanovsku prezentē savu pirmo kopdarbu

Latvijas krievvalodīgais HipHop izpildītājs G`Son ar talantīgu dziedātāju Vladu Ivanovsku prezentē savu pirmo kopdarbu

Latvijas krievvalodīgais HipHop izpildītājs G`Son ar talantīgu dziedātāju Vladu Ivanovsku prezentē savu pirmo kopdarbu ar nosaukumu "РИГА не спит!" ("RĪGA neguļ!"). 

Dziesma un videoklips vēsta par mūsu galvaspilsētas nakts dzīvi. Klipa centrālais tēls ir kautrīgs lauku puisis Antons Drozdovs, kurš garlaikojas savā ciematā, bet sapņo apmeklēt nakts Rīgu, kas nesnauž. Tā nu sanāk, ka pēc zvana viņam parādās iespēja izmainīt savu ierasto dzīvi. Nezaudējot ne mirkli un visu pametot - Antons steidzas uz galvaspilsētu, kur arī sākas viņa piedzīvojumi. 

Antona tēlā iejutās pats šī video režisors - Niks Guk.

"Andrejs (G`Son) - ir man ļoti tuvs draugs. Klips ir sava veida ironija pašiem par sevi. Pavisam nesen mēs līdzinājāmies galvenajam varonim Antonam - kautrīgi puiši, kuriem ir milzīga kaisle uz to, ko viņi dara, kuri sapņo attīstīt savu talantu un gūt panākumus dzīvē, bet apstākļi un apkārtējā vide lika šķēršļus. Iepazīstoties mēs sapratām, ka ir jāatmet pasivitāte un jāiegulda viss spēks, viss talants kvalitātīva produkta radīšanai. Klips un dziesma "РИГА не спит" ir labs starts, mūsu pirmais veiksmīgais kopprodukts. Mēs ceram, ka klausītājs pozitīvi novērtēs mūsu darbu” – stāsta Niks.

 „Mēs vēlējāmies radīt kvalitatīvu produktu, sava veida nakts Rīgas himnu, kas iederētos klubos un ballītēs , kā arī radio un TV. Drīz vien šo dziesmu varēs noklausīties dzīvajā izpildījumā daudzi dažādu Latvijas pilsētu iedzīvotāji. Mēs ceram, ka mūsu piemērs izdvesmos jauniešus tiekties uz jauniem sasniegumiem” – papildināja G`Son. 

"Visiem ir zināms, ka Rīgas tusiņi ir skaļi! Mēs parādijām tikai mazu daļinu no visas jautrības, kas notiek Rīgas piektdienas vakaros! Meitenes,mūzika,dzērieni un, protams, dejas līdz pat rītam" - turpina Vlada Ivanovska.

 Par muzikālo daļu atbildējis mūzikas guru DJ Dween. Operators - Kaspars Kambars.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku