Kontraflovs piedāvā klausītājiem pēdējo singlu no topošā Kontraflovs debijas albuma – SSB

Kontraflovs piedāvā klausītājiem pēdējo singlu no topošā Kontraflovs debijas albuma – SSB

Kontraflovs piedāvā klausītājiem pēdējo singlu no topošā Kontraflovs debijas albuma – SSB. Singls “Trīlas Cacas” , kurā piedalās arī reperis Edavārdi, seko Kontraflovs iepriekš izdotajiem singliem “Attiecību Blūzs” un “SSB”.

Trīlas Cacas ir dziesma radīta 80. gadu funk/hip-hop noskaņās, taču šī dziesma ir apstrādāta , vadoties pēc jaunākajām mūsdienu ASV mūzikas industrijas metodēm. Dziesma ir pieejama visos populārajos straumēšanas servisos, kā arī pilna singla paka – kontraflovs.bandcamp.com.

Dziesmā izpildītāji stāsta par trīs dažādām sievietēm – brunete, rudmate un blondīne. Sievietes ir dažādas ne tikai pēc matu krāsas, bet arī pēc rakstura īpašībām – brunete tin vīrus ap pirkstu, viņu interesē tikai materiālais ieguvums no attiecībām, rudmate ir nedroša par sevi un mierinājumu meklē vīriešu uzmanībā, blondīne ir neizlēmīga pār to, ko pati vēlas. Ideja ir mudināt sievietes veltīt laiku, lai izlemtu, ko viņas vēlas savā dzīvē paveikt, kur nonākt, koncentrēties uz personīgiem panākumiem, nevis citu domām par viņām. 

Kontraflovs novēl katrai sievietei dzīvē kļūt/nepārtraukt būt pastāvīgai, izlēmīgai, mērķtiecīgai un kaislīgai pret dzīvi – tās ir vērtības, kuras nevar ielikt sociālo tīklu attēlos, lai piesaistītu uzmanību vai patīksminātos par sevi.

Albums SSB tiks publicēts jūlija pirmajos datumos, precīzāks publicēšanas datums sekos.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku