Lielkalibra hip-hip izpildītāju un producentu apvienība Kontraflovs nāk pie klausītājiem ar jaunu video

Lielkalibra hip-hip izpildītāju un producentu apvienība Kontraflovs nāk pie klausītājiem ar jaunu video

Lielkalibra hip-hip izpildītāju un producentu apvienība Kontraflovs nāk pie klausītājiem ar jaunu video dziesmai, kurā piedalā arī Edavārdi - Trīlas Cacas. Kontraflovs sastāvā ir Jauns Dāvis Strauss, Trīls Artūrs Rikmanis un Liels Ritvars Paraģis.

“Trīlas Cacas” ir singls no Kontraflovs debijas albuma “SSB”, kurs tika publicēts 14. jūlijā šogad. Albumā kopumā iekļauti 9 skaņdarbi, tajā kā viesmākslinieki piedalās jau minētais Edavārdi, Ozols, ansis, Pionieris un regeja izpildītājs no Trinidadas – Whadel. “SSB” ir pilnībā neatkarīgi pašu spēkiem rakstīts, producēts, apstrādāts un izdots pilna garuma albums. Albuma fiziskās kopijas pieejamas USB datu nesējā, Kontraflovs ir pirmie mūziķi Latvijā, kuri izdevuši mūziku šajā mūsdienīgajā formātā.

Atpakaļ pie singla “Trīlas Cacas” videoklipa. Trīlas Cacas ir viena kadra video, tas nav montēts. Videoklips is stāsts par galvenā aktiera Kārļa Tola atveidotā tēla Koļas likstām naktsklubā, kad viņš cenšas atrast savu vakara otru pusīti. Anatolijs “Koļa” Dinamīts, neveiksmīgi pavedinot pirmo meiteni, pazaudē visu savu naudu, pēc tam dabūn kāvienu no Edavārdiem. Galā tomēr Koļa atrod savu vakara mīlestību un visi priecīgi turpina tusēties.

Trīlas Cacas videoklipā tika aicināts piedalīties jebkurš, Kontraflovs no sirds pateicas visiem, kuri bija daļa no šī piedzīvojuma. Video galvenais režisors ir Gatis Ungurs, producente – Gunta Bāriņa, horeogrāfs - Toms Sandors ar deju studiju Spotlight Dance, kosmētika un frizūras – Make-up Mākslas studija. Video izveidē piedalās arī daudzi citi talantīgi un prasmīgi meistari – viņu vārdus var atrast video aprakstā.

Pateicamies par atbalstu Tribaltic Latvija un Polar Monkeys.

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku