Hip-hop mākslinieks Artūrs M, popmūziķis Ģirts L un krievvalodīgais reperis G'Son prezentē savu jaunāko singlu ar nosaukumu "Tagad, šeit un te"

Hip-hop mākslinieks Artūrs M, popmūziķis Ģirts L un krievvalodīgais reperis G'Son prezentē savu jaunāko singlu ar nosaukumu "Tagad, šeit un te"
Ar patiesu prieku un gandarījumu par paveikto darbu - trīs pašmāju uzlecošās zvaigznes - hip-hop mākslinieks Artūrs M, popmūziķis Ģirts L un krievvalodīgais reperis G'Son prezentē savu jaunāko singlu ar nosaukumu "Tagad, šeit un te" kopā ar mūzikas videoklipu. 
Dziesma vēsta par bezbailīgu un dinamisku dzīvi, mudinot klausītājus aizmirst pagātnes neveiksmīgākos mirkļus un pievērsties savas dzīves baudīšanai. Dziesma ieturēta šī brīža aktuālajā elektroniskās mūzikas skanējumā.
Līdz šim brīdim mūziķi ir strādājuši gan individuāli, gan arī ir vairākkārt  sadarbojušies, taču kopīgs mūzikas videoklips ir tapis tikai tagad. "Pagājuši jau gandrīz divi gadi kopš pēdējo reizi ticis publicēts pēdējais klips!", atzīst mūziķis Artūrs M. "Trīs no četriem publicētajiem videoklipiem ir guvuši pārsniedzošu rezultātu, kas pārsniedz 300 000 skatījumu robežu YouTube, tāpēc ceru ieraudzīt tikpat līdzīgu skaitli".
Līdz šim veiksmīgākais videoklips ir tapis superhitam "Tev pateicos", kurš sasniedzis jau gandrīz 900 000 skatījumu skaitu. Šajā dziesmā piedalījies arī talantīgais rokmūziķis Arturs Gruzdiņš, kurš šobrīd ņem dalību populārajā televīzijas šovā "XFaktors". Otrs veiksmīgākais videoklips tapis Artūra M un Ģirta L kopdarbam "Dzīvo dzīvi", kuram ir gandrīz pusmiljons skatījumu. 
Līdz ar klipa publicēšanu, tiks izziņota jauna pasākumu tūre ar nosaukumu "Tagad, šeit un te", kurā mūziķus papildinās pašmāju dīdžeji: DJ Gunchs un DJ Andy. 
Lai uzzinātu jaunāko informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, piesekojiet Artūra M Facebook lapai.
Ja vēlaties dzirdēt mūziķu un dīdžeju dzīvo priekšnesumu savā pilsētā, sazināties ar pasākumu organizatoru: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku