Reperis Chris King nācis klajā ar jaunu mūzikas video klipu dziesmai "Loud & Liquor".

Reperis Chris King nācis klajā ar jaunu mūzikas video klipu dziesmai "Loud & Liquor".

2. oktobrī, reperis Chris King, kurš guva savu atpazīstamību Latvijā un dažviet arī ASV pēc dziesmas "West Coast" (2. milj. skatījumu YouTube) ir nācis klajā ar jaunu mūzikas video klipu dziesmai "Loud & Liquor".

Dziesmā pēc Chrisa vārdiem ir uzsverts tas, ka cilvēki bieži vien savu laiku pārāk daudz tērē uz nevajadzīgām lietām, tusiņiem, alkoholu. Vēlāk gan to jau saprotot viss diemžēl ir par vēlu. 

Šī dziesma tapusi sadarībā ar austriešu reperi Rosé un austriešu producentu B.e Tracks. Singls nāk no Chris King gaidāmā EP "TRAPLA".

Pēc klipa izlaišanas Chris King ir paziņojis to, ka viņa nākamais solis būtu palīdzēt kādai labdarībai, tamdēļ ir nolēmis uzsākt kampaņu, kuras laikā kopā ar skolas biedriem ziedos vairākus pārtikas maisus dzīvnieku patvērumam "Ulubele", kā arī 28. oktobrī aktīvi iesaistīsies patvēruma Talkas dienā un aicina visus interesantus viņiem pievienoties! Visiem talkotājiem Chris būs sarūpējis arī īpaši gardas pusdienas no Lulu Picas. Talkas sākums tiek paredzēts 12:00!

Kā arī tiem, kuri būtu gatavi ko noziedot patversmei un varbūt netiek uz Talku, var veikt savu ziedojumu šeit:

  • Biedrības „Dzīvnieku pansija Ulubele”
  • Reģ.Nr. LV 40008095993
  • AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
  • Konts: LVL: LV38HABA0551011767179

Ulubeles PayPal konts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vai ir iespejams ziedot zvanot uz šiem talruniem:

  • 90006083 (Eur 1.42)
  • 90006863 (Eur 4.27)

Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku