Kontraflovs – piedāvā klausītājiem videoklipu dziesmai “Laiks”

Kontraflovs – piedāvā klausītājiem videoklipu dziesmai “Laiks”

Latvijas svaigākā lielkalibra hip-hop producentu un izpildītāju apvienība – Kontraflovs – piedāvā klausītājiem videoklipu dziesmai “Laiks” (pied. ansis), kura ir iekļauta grupas debijas albumā “SSB”.

Videklipā Kontraflovs uzskatāmi attēlo, ko būtu pelnījuši cilvēki, kuri izrāda necieņu pret Kontraflovs puišiem. Kā par video saka apvienības Kontraflovs dalībnieks Artūrs: “Mūzika, gluži kā ēdiens, var patikt, var nepatikt, garšot, negaršot – tas ir subjektīvs viedoklis, katram ir sava gaume. Taču mūzikas noniecināšana visas Latvijas priekšā, pasakot, ka Kontraflovs mūzika ir, citēju: “Trīs minūšu ēterā vērta,” ir nepieņemami! Mēs nevaram ļaut par KIIIF tā runāt, neko par to nepasakot!”

Dziesma Laiks ir veltīta cilvēkiem, kuri vērtē savu laiku kā resursu, ko izmantot, lai panāktu pašizvirzītos mērķus. Dzīve iet uz priekšu un mums visiem vajag atrast laiku gan darbam, gan ģimenei, gan atpūtai un domu sakārtošanai. Pats galvenais – pavadi laiku kā vēlies, nevis kā kāds piespiež.

KONTRAFLOVS - LAIKS (PIED. ANSIS):

Tagad atpkaļ pie DARBA! Kontraflovs ziemā dosies apceļot teju visu Latviju, uzstājoties 7 Latvijas pilsētās, pēc iespējas pārklājot visu Latvijas teritoriju. KIIIF izpildīs pilnu SSB albumu (ej.uz/ssblp) ar līdz šim vēl neredzētu šovu, papildus vairākus senākus un arī vēl nekad iepriekš nedzirdētus skaņdarbus!  Būs vairāki pārsteigumi no TEX MEX republic, kā īpašie viesi Tūres gaidā pievienosies: Ozols, ansis, Eliots, Rolands Če, Kaņepe, Misters & Nospiedumi! Visas Tūres garumā skaļu un saigu mūziku bliezīs Tūres DJ un EDM producents – Jauns Oculus Noise! Tūri atbalsta Polar Monkeys alus un Tribaltic.lv! AIZIET!

LIELĀ SSB TŪRE

  • 22.12.2017 - SIGULDA - KAUPO
  • 29.12.2017 - VALMIERA - TINTE
  • 30.12.2017 - RĪGA - ONE ONE
  • 05.01.2018 - RĒZEKNE - AUSMEŅA KEBABS
  • 06.01.2018 - LIEPĀJA - FONTAINE PALACE
  • 12.01.2018 - TALSI - SOUND N'SOUL
  • 13.01.2018 - JELGAVA – TONUSS

“Kontraflovs” ir lielkalibra hip-hop producentu un izpildītāju apvienība, kas darbojas Latvijā un ASV (precīzāk, Hjūstonā (TX)). Puiši paši producē, raksta, izpilda un pilnībā apstrādā visus skaņdarbus, kuri ir zem “Kontraflovs” vārda. Apvienības pamatsastāvā ir Artūrs Rikmanis, Dāvis Strauss un Ritvars Paraģis, kuri ir arī apvienības dibinātāji.

Nosaukums – Kontraflovs – ir tiešs fonētisks pārnesmums latviešu valodā vārdam “Contraflow” (no angļu val.) un nozīmē “Pretplūsma”. Puiši paši rada savu skanējumu, stilu un tehnisko izpildījumu, veidojot savu vilni nevis ejot “pa straumi”.

Kā apvienība, trīs puiši darbojas jau 10 gadus, sākumā veidojot pagrīdes skaņdarbus mājas apstākļos Ritvara dzīvoklī, Teikā. Pašlaik Kontraflovs rada augstākā līmeņa, Pasaules mūzikas industrijas standartiem atbilstošus skaņdarbus, veido videoklipus ar cienījamiem kino operatoriem, producentiem un režisoriem un sniedz klausītājam visaugstākās kvalitātes audiāli un vizuāli estētiski baudāmu mūziku.

“Kontraflovs” 2016. gada 3. augustā publicēja mini-albumu “Maize”, kurā iekļautas 3 oriģinālkompozīcijas un 3 šo oriģināldarbu grieztās un skrūvētās (chopped and screwed) versijas. Vislielāko atsaucību guva singls un mini-albuma tituldziesma “Maize”, kas arī ieguva apvienībai “Kontraflovs” uzmanību klausītāju vidū. Jau pirms projekta “Maize” publicēšanas, Kontraflovs aktīvi sāka darbu pie “SSB” (Sātans Sarkanos Brunčos) albuma izveides, vēl pirms publikācijas 2017. gada 14. jūlijā, priecējot klausītājus ar singliem “SSB” (albuma tituldziesma) un “Attiecību Blūzs” (radio singls).

Abiem singliem no “SSB” albuma tika radīti video, sadarbojoties ar teātra un kino aktrisēm Samiru Adgezalovu (Liepājas teātris, Dailes teātris; Šķiršanās Formula) un Mariju Linarti (Ugunsgrēks, Saldā dzīve (Cладкая жизнь)), kā arī ar kino režisoriem Rinaldu Zeltu, Gati Unguru un daudziem citiem spilgtiem māksliniekiem, kuri bija daļa no filmēšanas un foto komandas.

Visu 2017. gadā padarīto “SSB” projekta ietvaros uzskaitīt būtu ļoti gari, tāpēc aicinām Jūs iepazīties ar Kontraflovs puišiem, meklējot “Kontraflovs” vietnēs YouTube, Spotify, Deezer, Apple Music, Facebook, Instagram u.c.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku