Cunami publicē mūzikas videoklipu dziesmai ''Jābūt Tā''

Cunami publicē mūzikas videoklipu dziesmai ''Jābūt Tā''

Videoklipa mērķis ir mudināt sabiedrību nepakļauties narkotiku lietošanai un tās realizācijai.

Cunami oficiālais mūzikas videoklips dziesmai ''Jābūt Tā'' no šī brīža ir pieejams lielākajā video straumēšanas servisā YouTube, kā arī pavisam drīz dziesma būs atrodama visos populārākajos straumēšanas servisos.

Dziesmas un videoklipa vēstijums, ir kā atbilde uz visiem klausītāju jautājumiem - "Kad būs jauna dziesma" attēlojot tajā, kam mūziķis ir izgājis cauri pedējo divu gadu laikā un kāpēc tā aktivitāte ir kritusies mūzikas lauciņā. Videoklipa mērķis ir mudināt sabiedrību nepakļauties lietām kas viņus neved uz pareizo ceļu, bet gan nodarboties ar sportu vai citiem vērtīgiem hobijiem, nevis lietot narkotikas vai citas apbreibinošas vielas, tādā veidā arī pazaudējot sevi.

Cunami šo projektu izceļ, kā savu atgriešanās projektu pateicoties komandai un draugiem, kas ļāvuši tam atkal nostāties uz kājām un atgriezties pie saviem mērķiem. Jau pavisam drīz Jūsu ausis priecēs vēl svaigāki Cunami skaņdarbi, kā arī acis priecēs to vizualizācijas.

  • Skaņas ieraksts un apstrāde: PrimeTimeRecords(Jānis Šmēdiņš/Fakts)
  • Videoklipsa Ideja/Režija: Cunami, Matiss Saulītis
  • Kamera/Montāža/Gaisma: Matīss Saulītis
  • Kameras asistents: Renāts Simsons
  • Makeup: Zane Žilinska Egija Ziediņa
  • Aktieri: Ance Malvīne Artis Streilis Uvis Kivlenieks Armands Siļķēns Ritvars Grigelis Jānis Bleiers Anastasija Leščevica

Videoklipā redzētais stāsts nav saistīts ar Valsts policiju.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti