Pirmā latviešu repa grupa, kas devusies kosmosā - Singapūras Satīns

Pirmā latviešu repa grupa, kas devusies kosmosā - Singapūras Satīns.

Pirmā latviešu repa grupa, kas devusies kosmosā - Singapūras Satīns.

Pašmāju repa supergrupa ‘Singapūras Satīns’ saviem klausītājiem nupat nodevusi jaunu ballīšu himnu un šī rudens hitu - “Planēta: PRITONS”.

“Mums bieži jautā, kā mēs smeļamies idejas jaunām dziesmām, kuras ietver jaunus konceptus. Kādu vakaru, kopīgi raugoties zvaigznēs un pētot skaistās debesis, mēs sapratām, ka slazdu zvaigznājam ir vairākas dimensijas un šīs dimensijas iespējams aplūkot padziļināti. Pētot dimensijas, tika atklāta jauna slazda šķautne - Planēta: PRITONS. Vēlāk Apvienoto Slazdu Organizācijas” asamblejā tika pieņemts lēmums nodibināt oficiālas attiecības un diplomātisko sadarbību ar jaunatklāto planētu PRITONS"

par dziesmu stāsta paši mākslinieki.

Grupas zviedru izcelsmes menedžeris Olafs piebilst, ka

“filmēšanā gāja diezgan karsti un lielākā daļa uzfilmēto kadru nemaz nav izmantojami, jo tad klips būtu YouPorn, nevis YouTube. Esam pateicīgi visiem mūsu nereāli seksīgajiem draugiem, kas pielika savu pirkstu, gurnu un dibenu filmēšanā, jo bez jums šis klips būtu vēl viens repa klips ar ne tik skaistiem cilvēkiem. Šis nav vienkārši kārtējais klips - šis ir dzīvesstila dimensijas atspoguļojums”.

Videoklipa iepirkuma konkursā jau atkārtoti uzvarējis klipu maestro Elvis Lācis. Vaicājām mūziķiem komentārus par to, kā tas iespējams, ka viens cilvēks nepārtraukti uzvar tik daudzos svarīgos un naudīgos iepirkumos, skaidru atbildi nesaņēmām, jo grupas menedžeris Olafs žurnālistus pārtrauca, skaidrojot, ka

“intervijas laiks ir beidzies, sīkāki komentāri mums nav jāsniedz un jebkādas pretenzijas tiks izskatītas citreiz”.

Pēc asā komentāra, Olafs māksliniekus izvadīja no konferenču telpas, uzmeta nīgru skatienu žurnālistiem un sīkākus paskaidrojumus nesniedza.

Dziesma ierakstīta un apstrādāta pie repera rolanda če. Grupa pēc septembra atpūtas dosies arī rudens tūrē, viesojoties Rīgas, Ogres, Jelgavas un Valmieras klubos. Ar koncertu sarakstu vari iepazīties grupas oficiālajā Facebook lapā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku