Reperis Deniss publicē videoklipu un Latvijas simtgadē novēl iedzīvotājiem novilkt “maskas”

Reperis Deniss publicē videoklipu un Latvijas simtgadē novēl iedzīvotājiem novilkt “maskas”

Reperis Deniss publicē videoklipu un Latvijas simtgadē novēl iedzīvotājiem novilkt “maskas”.

Sagaidot valsts svētkus, jaunais hiphopa mākslinieks Deniss (Deniss Stepanovs) izdevis dziesmu un videoklipu “Maskas”, kurā ar savu piemēru aicina tautiešus atteikties no sociālajām maskām, nenoliegt savu būtību un atzīt kļūdas, lai spertu soli pretī pārmaiņām.
"Maskas” videoklipa sākumā iekļauts kadrs no šī gada 2. novembra Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa rīkotās ikgadējās pieņemšanas Rīgas pilī audžuģimenēm, aizbildņiem un adoptētājiem, kurā Deniss klātienē tikās ar prezidentu.
Dziesma “Maskas” ir ilgstošā laika posmā tapis apkopojums no pierakstītām atziņām. 

“Jau sen esmu novērojis, cik daudz cilvēki sola, runā, bet nekas no tā netiek īstenots, gribu, lai katrs no mums aizdomājas par to, ko mēs varam darīt sevis un savas valsts labā! Cik gan brīnišķīgi ir uzlūkot bērnu acis, jo tās ir patiesas! Dziesmas galvenais vēstījums ir būt mums pašiem, nedzīvot ar divām sejām! Skaņdarbs veltīts katram šīs valsts iedzīvotājam,”

atklāj mākslinieks. 

“Vēlos arī visu audžuģimeņu vārdā izteikt pateicību Raimonda Vējoņa kungam par uzņemšanu Rīgas pilī! Un milzīgu paldies manai audžumammai Ārijai Martukānei un katram, kas ieklausās,”

tā Deniss.
Videoklipu filmējis Toms Rings un Kristers Čakāns. Dziesmas ierakstu veicis un piedziedājumā piedalījies Pēteris Upelnieks. Audio pēcapstrāde – Jānis Šmēdiņš (Fakts).
Deniss (Deniss Stepanovs) uz Latvijas hiphopa skatuves sevi pieteica pirms aptuveni trīs gadiem un strauji kļuva pazīstams kā hiphopa izpildītāja Reika bekvokālists, piedalījies tādās atpazīstamību guvušās dziesmās kā “Tik daudz”, “Esmu tev piedevis”, “Tu jau zini”, miljons Youtube skatījumu sasniegušajās “Vienmēr ar mani” un “Kur palika nauda?”. Savu solo karjeru Deniss atklāja 2016. gada decembrī ar debijas singlu un videoklipu “Mazāk runā, vairāk dari”. Deniss ir zināms kā cīņas sporta meistars, kas vairākkārtīgi piedalījies un arī uzvarējis “Ghetto Fight”, pārstāv cīņas klubu “MMA Jūrmala”.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku