Singapūras Satīns dibina hokeja komandu un trāpa mērķī ar “HK Pagāni”

Singapūras Satīns dibina hokeja komandu un trāpa mērķī ar “HK Pagāni”

Singapūras Satīns dibina hokeja komandu un trāpa mērķī ar “HK Pagāni”.

Latvijas repa supergrupa Singapūras Satīns nupat faniem nodevusi jaunu videoklipu dziesmai “Bija vērts” no viņu vasarā izdotā otrā studijas albuma “Ne Jau Atkal”, kas augsti novērtēts starp faniem, kā arī kritiķiem.

Dziesmas videoklips tapis hokeja spēles laikā, kur interneta slavu guvušais hokeja klubs “Pagāni” aizraujošā cīņā tikai spēles galotnē izrāva uzvaru pret “Singapūras Tīģeriem”. Spēle noslēgusies ar zīmīgo rezultātu 4:20 un reperu apvienības komandā rezultatīvākie  spēlētāji bija spēles tiesneši.

“Pēc žilbinošā snieguma vasaras Ghetto Basket pasākumā, HK Pagāni vīri mūs izaicināja uz draudzības spēli hokeja laukumā. Mēs jau neesam ļevaki, tāpēc daudz nedomājot piekritām un pie viena izdomājām nofilmēt abstraktu videoklipu dziesmai “Bija vērts” no jaunā albuma. Vai šī bija pēdējā reize, kad trāpījām mērķī? Ripas mētātas daudz, bet šī bija visizaicinošākā. Vislielākais paldies “Pagānu” džekiem par viesmīlību un ceram uz revanšu. Starp citu, vai jūs jau nobalsojāt par mums “Muzikālajā bankā?!”

komentē mūziķi.

Dziesmas videoklipu uzņēmis Nauris Krūmiņš, kurš iepriekš strādājis pie superhita “Piededzini Mann” vizualizācijas. “Bija vērts” ir iekļauta Singapūras Satīna otrajā studijas albumā "Ne Jau Atkal" klausāms "Spotify", "Apple Music", "YouTube" un citos lielākajos straumēšanas servisos. Šobrīd puiši atpūšās no vasaras koncerttūres un gatavojas oktobra koncertiem Jelgavā un Valmierā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku