Andris Daņiļenko prezentē jauno dziesmu “Labvakar, Latvija”!

Klāt ir rudens. Rudens ir pārdomu un atziņu laiks. Andrim Daņiļenko šis ir radošs laiks, kas dāvājis bagātu dziesmu ražu. Nācis klajā jauns dziesmu albums un mākslinieks kopā ar Kasparu Pudniku, Jāni Krūmiņu, Māri Trankali, Antru Ozolu uzsāk jaunu koncerttūri “Paldies, Tev draugs”!

Lasīt tālāk
Iznākusi dziedātājas Aijas Rimšas dziesmu klade

Š.g. 25.septembrī dziedātājai Aijai Rimšai (1967 – 2005) būtu tikai 50… Lai arī pagājuši 12 gadi, kopš Aija atdusas Dieva dārzos, Aijas dziesmas ir tikpat iemīļotas un populāras kā toreiz, kad tās radās, kad skanēja pašas Aijas dziedātas, kad iznāca kasetes, kad tika rīkoti neskaitāmi koncerti un balles. Aijas atcerei Latgolys entuziastu grupa Biļdis izdevusi grāmatu – “Aijas Rimšas dziesmu klade” (sak. Ineta Atpile-Jugane).

Lasīt tālāk
Kaspars Markševics publicē jaunu dziesmu - Visam ir savs laiks.

"VISAM IR SAVS LAIKS" ir dziesma, kas pie manis ieradās nesen un no pirmajiem akordiem tapa skaidrs, ka tieši šobrīd, rudens pašā plaukumā, mums visiem nepieciešams kaut kas enerģiski labskanīgs.

Lasīt tālāk
Kaspars Pudniks aicina uz koncertu Cēsīs 10.novembrī.
Koncerts "Paldies, Tev Draugs" būs neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē - sava emocionālā un vēsturiskā satura dēļ, kuru nevar un nedrīkst palaist garām.
Lasīt tālāk
Rokkafejnīca turpina blūza koncertsēriju ar ASV, Itālijas un AK māksliniekiem

Latvijas 1. rokkafejnīca Vecrīgā arī šajā klubu sezonā piedāvās neparastu un augsti kvalitatīvu ārvalstu blūza mākslinieku koncertus. Pasākumu sērijā “Blūza svētdienas Rokkafejnīcā” jau 22. oktobrī Mārstaļu ielā 2/4 uzstāsies Vācijā dzīvojošā amerikāņu mutes harmoniku spēlētāja un dziedātāja Kat Baloun kopā ar turpat dzīvojošo itāliešu ģitāristu un dziedātāju Stefano Ronchi, kā arī skotu alternatīvā blūza ģitārists un dziedātājs Dave Arcari.

Lasīt tālāk
Grupa "Klaidonis" devusies koncerttūrē

Grupa "Klaidonis", kas ar albumu "Ar smaidu saulrietā" šogad saņēmis savu pirmo Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta mikrofons" nominācijā "Šlāgera un kantrī mūzikas albums", devusies pie saviem mūzikas klausītājiem jaunā koncerttūrē.

Lasīt tālāk
Varis Vētra un Jānis Paukštello aicina uz koncertu "MŪŽĪGAIS UNISONS atmiņu līkločos"

29.septembrī, Tukuma Kultūras Namā, divi no "UNISONA",  tautā iemīļotie aktieri JĀNIS PAUKŠTELLO un VARIS VĒTRA uzaicina atcerēties tos laikus, kad zāle bija zaļāka un debesis zilākas bezbēdīgajās dziesmās, kurās kādreiz vienojās 4 jauni zēni, bet atmiņās sadziedāsies šoreiz tikai 2 no tiem - no ansambļa “MŪŽĪGAIS UNISONS” repertuāra.

Lasīt tālāk
Kaver-duets B.O.R.A.T.S. sasparojušies vienai smeldzīgai oriģināldziesmai

Slavenais kaver-duets B.O.R.A.T.S. sasparojušies vienai smeldzīgai oriģināldziesmai. Ar jauno dziesmu „KĀDS STĀSTS” duets nolēmis startēt arī Latvijas Sirds dziesmas aptaujā, šoreiz gan zem īstajiem vārdiem Krūmiņš & Blāze.

Lasīt tālāk
Grupai "Dvinskas muzikanti" jauns video klips
Sveiciens grupas "Dvinskas muzikanti" draugiem vasaras izskaņā!
Lasīt tālāk
Grupa GALAKTIKA aicina uz koncerttūri "Sirds vēl tic"

Šī gada pirmajā pusē, konkrēti 30.aprīlī, grupa Galaktika ar lielu vērienu nosvinēja sava otrā diska "Sirds vēl tic" iznākšanu sadarbībā ar MicRec.

Lasīt tālāk
Ainars Bumbieris dzied: “Kad gladiolas zied”

Pavisam drīz klāt  1. septembris, gladiolu un rudens puķu ziedēšanas laiks.  Šajā vasarīgajā rudenī, latviešu mūzikas dziedātājs Ainars Bumbieris, pie saviem uzticīgākajiem mūzikas klausītājiem un atbalstītājiem, nāk klajā ar pilnīgi jaunu, pozitīvu un vēl nedzirdētu dziesmu par ziediem - “Kad Gladiolas zied”.

Lasīt tālāk
Muzikālā apvienība "Miera vējos" ierakstījuši jaunu dziesmu "Vēl viens stāsts"

Muzikālā apvienība "Miera vējos" ierakstījuši jaunu dziesmu "Vēl viens stāsts"

Lasīt tālāk
Jūlija beigās Saulkrastos norisināsies tradicionālais šlāgermūzikas festivāls

29. jūlijā, Saulkrastu estrādē norisināsies par labu tradīciju kļuvušais „Saulkrastu šlāgermūzikas festivāls”, informē pasākuma organizatori. Sākums – plkst.19.

Lasīt tālāk
„Snowapple” un „Mariači Banda” brīvdabas koncertā Kalnciema kvartālā 27. jūlijā

Lai radītu karstas vasaras atmosfēru, 27. jūlija vakarā no 19.00-23.00 brīvdabas koncertā dzirdēsim divas dažādas grupas - „Snowapple” un „Mariači Banda”, kuras vieno meksikāņu tautas mūzikas klātbūtne.

Lasīt tālāk
Dziedātājs Kaspars Markševics izdod vasarīgu singlu un gatavo jaunu albumu
Dziedātājs Kaspars Markševics klausītāju vērtējumam nodod jaunu, vasarīgu un ļoti pozitīvu dziesmu "Saule vasarraibumos", kuras mūzikas autors ir populārās grupas "Galaktika" līderis Normunds Zušs, bet dziesmas teksta autore ir Ineta Atpile - Jugane.
Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti