Dziedātājs Kaspars Markševics izdod vasarīgu singlu un gatavo jaunu albumu
Dziedātājs Kaspars Markševics klausītāju vērtējumam nodod jaunu, vasarīgu un ļoti pozitīvu dziesmu "Saule vasarraibumos", kuras mūzikas autors ir populārās grupas "Galaktika" līderis Normunds Zušs, bet dziesmas teksta autore ir Ineta Atpile - Jugane.
Lasīt tālāk
Grupa Zvaigžņu Lietus publicē jaunu vasarīgu singlu "Tu man.."

Ar Zvaigžņu Lietus jaunāko dziesmu kā mūzikas autors debitē grupas solo ģitārists Ingus Lelis. Pats Ingus arī nokļuvis pie mikrofona.

Lasīt tālāk
Šogad grupai Apvedceļš jau 17

Aizvadīts vēl viens gads - pilns lieliskas mūzikas, skaistu koncertu un kopīgu piedzīvojumu. Tam visam pāri - neviltota klausītāju mīlestība gan šeit Latvijā, gan tālu aiz tās robežām. Tāpēc, kā ik gadu, grupa Apvedceļš aicina ikvienu uz kārtīgu dzimšanas dienas ballīti - 15. jūlijā Smiltenē. 

Lasīt tālāk
Ar skaļām ovācijām aizvadīts 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls 2017

Bauskas 19.Kantrī Mūzikas Festivālā 7. un 8. jūlijā Bauskas pilskalna estrādē pulcējās ļoti daudz apmeklētāju no Latvijas un ārzemēm, lai klausītos pašmāju un ārvalstu kantrī mūziķu uzstāšanos, baudītu festivāla draudzīgo gaisotni un priecātos par pilskalna skaistajām ainavām, kas ieskāva festivāla apmeklētājus.

Lasīt tālāk
Latvijas labākie dziedošie aktieri augustā tiksies Ikšķilē

Jau pēc mēneša – 12.augustā – nesen atjaunotajā Ikšķiles brīvdabas estrādē norisināsies Latvijas populārāko dziedošo aktieru salidojums, kurā netrūks ne joku, ne populāru dziesmu. Koncerta režisors – Valdis Lūriņš, muzikālais vadītājs – Valdis Zilveris, bet vakara vadības groži tiks uzticēti Latvijas Nacionālā teātra aktieriem Dita Lūriņai-Eglienai un Mārtiņam Eglienam.

Lasīt tālāk
Grupa Kompromiss piedāvā jaunu dziesmu "Atnāc"!

Grupa Kompromiss, turpina aktīvu darbu pie jauniem ierakstiem, un sadarbībā ar pazīstamo dziesmu tekstu autoru Dj Dark, ir radījuši jaunu dziesmu "Atnāc".

Lasīt tālāk
19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls jau šonedēļ

7. un 8.jūlijā norisināsies jau 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls, kurās uzstāsies daudzi mākslinieki no Latvijas, kā arī īpašie viesi - Danni Leigh no ASV, Laramie Band no Somijas, kā arī Zvero’Boy String band no Krievijas un Klova & Belkin Band no Lietuvas.

Lasīt tālāk
Noskaidrota "Latvijas sirds dziesma": Rumbas kvartets - Tur Kur Pērse čalo

Ventspilī sestdien, 1.jūlijā, risinājās TV raidījuma "Amigo Dzintara dziesma" aptaujas fināls, kurā noskaidrota 2016./2017. gada sezonas iemīļotākā dziesma. Uzvarētājas gods tika "Rumbas kvarteta" dziesmai "Tur, kur Pērse čalo".

Lasīt tālāk
Šlāgermūzikas grupa "Kompromiss" klausītāju vērtējumam piedāvā jaunu dziesmu "Divi ceļinieki".

Šlāgermūzikas grupa "Kompromiss" klausītāju vērtējumam piedāvā jaunu dziesmu "Divi ceļinieki".

Lasīt tālāk
Grupa "Klaidonis" aicina domāt ar galvu!
Noklausies grupas "Klaidonis" jauno dziesmu "Ja tev galva savā vietā".
Lasīt tālāk
Jānis Krūmiņā (Apvedceļš) un Māris Blāze (Jūrkant) apvienojušies duetā B.O.R.A.T.S.

Jānis Krūmiņā (Apvedceļš) un Māris Blāze (Jūrkant) apvienojušies duetā B.O.R.A.T.S. un izplatījuši paziņojumu saviem faniem.

Lasīt tālāk
Milleru-Balandīnu ģimene ar jautru dziesmu aicina laisties dejā!
Iestājoties zaļumbaļļu sezonai, Milleru-Balandīnu ģimene (“Dziedošās ģimenes 5”) tautas vērtējumam nodod savu jauno dziesmu “Rasā”, kas aranžēta labākajās tautasdeju mūzikas tradīcijās.
Lasīt tālāk
Žorža Siksnas 60. dzimšanas dienā jauna dziesmu izlase sērijā “Leģendas”

Godinot dziedātāju Žoržu Siksnu viņa 60. dzimšanas dienā, kompānija “Mikrofona ieraksti” sērijā “Leģendas” laidusi klajā dziedātāja labāko dziesmu apkopojumu.

Lasīt tālāk
7-8. jūlijā 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls 2017

Šogad festivāls svin savu 19. pastāvēšanas gadu piedāvājot krāšņu izklaidi divas dienas no 7. līdz 8.jūlijam. Šogad festivāla galvenie mākslinieki būs Danni Leigh no ASV un Laramie Band no Somijas, kā arī šogad festivāls piedāvās plašu klāstu ar latviešu māksliniekiem.

Lasīt tālāk
Latvijas Nacionālā teātra aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš”  gatavojas vasaras koncertturnejai “Kur tad ir tā saule…?”

Lai gan pirms diviem gadiem Latvijas Nacionālā teātra dziedošo aktieru ansamblis “Greizais Ratiņš”, kurā apvienojušies Dace Bonāte, Ivars Puga, Juris Hiršs, Uldis Anže, Normunds Laizāns un komponists Valdis Zilveris, nosvinēja 20 gadu jubileju, mākslinieki negrasās gulēt uz lauriem: šovasar, svinot 21 gada jubileju, viņi dosies koncerttūrē “Kur tad ir tā saule…?”, uzstājoties Kuldīgā, Talsos Madonā un citviet Latvijā. Pirmais koncerts notiks jau 7.jūlijā Kuldīgā.

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti