Mūzikas producents Kaspars Maks publicē jaunu dziesmu "Labrīt Mīļā"

Bijušās grupas Forte solists un mūzikas producents Kaspars Maks skaņu ierakstu studijā ir ierakstījis savu otro singlu.

Lasīt tālāk
Krāšņo un vērienīgo koncertu “Mana vasaras melodija” Jelgavā  vadīs Liene Bērziņa un Māris Grigalis

30.jūnijā Jelgavā, Pasta salā, ikviens tiks gaidīts uz vērienīgo koncertu „Mana vasaras melodija 2017”, kuru vadīs TV personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis.. Koncerta sākums – plkst.21.

Lasīt tālāk
Ogres kantrīmūzikas festivālā skanēs Alvitas un “Jauna Diena” programma “Hanna & Mc Euen Tribute

Šīs vasaras Ogres kantrīmūzikas festivālā “Country Island” ar programmu “Hanna & McEuen Tribute” piedalīsies Alvita un Viktors Timašovas no Lietuvas un grupa “Jauna Diena” no Latvijas. Šādi “tribute” varianti jau zināmi vismaz gadus desmit, bet kas ir šie, daudziem, iespējams, nezināmie vārdi?

Lasīt tālāk
Olga Rajecka, Olga Dreģe un Olga Freiberga  šovasar aicina uz Kandavu

Tieši nedēļu pirms Jāņiem – 17.jūnijā – Kandavas Ozolāju estrādē norisināsies nu jau par labu tradīciju kļuvušais pasākums „Ielūdz Olgas!”, uz kuru aicina trīs lieliskas mākslinieces: burvīgā dziedātāja Olga Rajecka, leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe un enerģiskā TAD „Dzintariņš” vadītāja Olga Freiberga.

Lasīt tālāk
Žoržs Siksna ieskandina jubilejas koncertsēriju!

„Mīļā, mans kuģis tālu jūrā, un apkārt viļņi vien,” savulaik populārajā dziesmā Mīļā skandēja tenors Žoržs Siksna. 20. aprīļa vakarā šie liktenīgie vārdi kārtējoreiz iemiesojās dzīvē, Baltijas jūras vidū uz prāmja Romantika, kas kursē starp Rīgu un Stokholmu.

Lasīt tālāk
Grupa Apvedceļš publicē vidoklipu dziesmai "Dūmotājs"

27. aprīlī Rīgā, "Cafe Leningrad" notika grupas APVEDCEĻŠ jaunākā videoklipa "Dūmotājs" pirmizrāde nu klips pieejams arī visiem faniem internetā.

Lasīt tālāk
Grupa ''ROJA'' sadarbībā ar grupas ''Miera Vējos'' solisti Madaru Rutku piedāvā jaunu dziesmu ''Tā Tas Vienmēr Būs''.

Grupa ''ROJA'' sadarbībā ar grupas ''Miera Vējos'' solisti Madaru Rutku piedāvā draugiem, faniem jaunu dziesmu ''Tā Tas Vienmēr Būs''.

Lasīt tālāk
Izdots jauns grupas “Galaktika” dziesmu albums “Sirds vēl tic”

Izdots jauns grupas “Galaktika” dziesmu albums “Sirds vēl tic”.

Lasīt tālāk
Jaunmoku pilī viesosies Roberto Meloni ar koncertu “La Dolce Vita”

Pašā pavasara plaukumā – 6. maijā 18:00 Jaunmoku pilī ar romantisku koncertprogrammu “La Dolce Vita” (“Saldā dzīve”) viesosies šarmantais skatuves mākslinieks Roberto Meloni. Pusotras stundas garumā klausītāji baudīs ne vien skaistākās itāļu melodijas, bet arī pasaules hitus un paša Roberto mūziku. Koncertā skanēs Domeniko Modunjo „Volare”, Adriano Čelentano „Susanna”, Konsuelo Velaskesa „Besame mucho”, Boba Merila „Mambo Italiano”, Roberto Meloni „Love is Tango”, „Questa Notte”, „Tā esi tu” un citi skaņdarbi.

Lasīt tālāk
Festivāls “Contry Island” izsludina šī gada festivāla programmu!

Ogres kantrīmūzikas festivāla “Contry Island” organizatori ir izsludinājuši šā gada festivāla programmu!

Lasīt tālāk
Latvijas mūzikas pasaulē sevi pieteikusi grupa Cita Roja

Latvijas mūzikas pasaulē sevi pieteikusi grupa Cita Roja, piedāvājot klausītājiem pirmo singlu  „Pavasars”.

Lasīt tālāk
19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls 2017 izziņo festivāla māksliniekus

Šogad festivāls svin savu 19. pastāvēšanas gadu piedāvājot krāšņu izklaidi divas dienas no 7. līdz 8.jūlijam. Šogad festivāla galvenie mākslinieki būs Danni Leigh no ASV un Laramie Band no Somijas, kā arī šogad festivāls piedāvās plašu klāstu ar latviešu māksliniekiem.

Lasīt tālāk
Laime zied jaunākajā Ainara Bumbiera dziesmā “Krokusi”

Dziedātājs Ainars Bumbieris, jau septīto pavasari pēc kārtas, ikvienu latviešu mūzikas klausītāju, kā pirmais ir sveicis ar tautā iemīļoto dziesmu “Sniegpulkstenītes”. Šodien Kad dziesmai aprit septiņi gadi, Ainars Bumbieris kopā ar komponistu Artūru Manguli saviem smaidīgajiem klausītājiem vēlas nodot pilnīgi jaunu dziesmu “ Krokusi”.

Lasīt tālāk
“Vasara sākas Litenē” –  lielākais pasākums Austrumvidzemē – aicina!

Jau pavisam drīz sāksies vasara, tādēļ ikviens 20.maijā tiek aicināts uz vasaras atklāšanas pasākumu “Vasara sākas Litenē!” – vienu no lielākajiem pasākumiem Austrumvidzemē.

Lasīt tālāk
Grupai Apvedceļš jauna dziesma - Komēta

Jaunums no APVEDCEĻA - dziesma "Komēta", ko uzrakstījis liepājnieks Ivars Sudmalis. Šī kompozīcija līdz ar pārējām viņa radītajām un citu mūziķu iedziedātajām atrodama šogad izdotajā I. Sudmaļa jubilejas albumā "Vīna glāze".

Lasīt tālāk

Jaunākie ieraksti