Pirmoreiz notiks Baibas Sipenieces-Gavares skatuves tērpu izsole

Pirmoreiz notiks Baibas Sipenieces-Gavares skatuves tērpu izsole

Nākamtrešdien, 28.decembrī, pēc koncertspēles „Es šonakt būšu laimīgs!”, kas norisināsies Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā, tā apmeklētāji tiks aicināti uz ekskluzīvu pasākumu – TV personības un koncertspēles vadītājas Baibas Sipenieces-Gavares triju skatuves tērpu izsoli, kas notiks Olimpiskā centra 2.stāva vestibilā. 

Izsolei tiks piedāvātas trīs tērpu mākslinieces Elitas Patmalnieces darinātās kleitas. Divas no tām Baiba Sipeniece-Gavare valkājusi, pirms vairākiem gadiem vadot „Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas” ceremoniju, savukārt vēl viena kleita piedzīvojusi ne tikai piedalīšanos kādā no populārākajiem TV šoviem, bet arī vairākas interesantas vizuālās pārvērtības, par ko parūpējusies tērpa autore Elita Patmalniece. „Process, kad Elita rada man domātos skatuves tērpus, ir vesels šovs; bijušas arī radošas diskusijas, taču vienmēr abas esam bijušas apmierinātas ar iznākumu. Un, tā kā manā drēbju skapī ir tik vietas, cik ir, esmu nolēmusi šķirties no vairākiem skatuves tērpiem,”  pauž Baiba Sipeniece-Gavare, piebilstot – šīs kleitas viņa valkājusi, gan vadot pasākumus, kuros piedalījušies valstsvīri, gan svētku brīžos kopā ar ļoti sirsnīgiem Latvijas ļaudīm. „Man nav žēl no šiem skatuves tērpiem šķirties, jo tās savu darbu jau ir padarījušas. Tādēļ es šīm kleitām labprāt došu otro iespēju – ar domu, ka kādai dāmai tās atnesīs veiksmi vai neaizmirstamus mirkļus, jo patiesībā tērps ir ļoti svarīgs, lai ko tu darītu – vienkārši izietu ļaudīs, ietu uz teātri, koncertu vai svinīgu balli. Man, atrodoties uz skatuves un vadot pasākumus, tērps ir ļoti svarīgs – kā es tajā izskatos, kā jūtos, cik tērps ir komfortabls. Tādēļ ļoti priecāšos, ja kādai dāmai šie tērpi patiks un noderēs. Un, tā kā šie tērpi tiešām ir īpaši, arī to nākamajām valkātājām ir jābūt īpašām.”

Baiba Sipeniece-Gavare arī atklāj, ka visi izsolē gūtie līdzekļi tiks ziedoti mūziķa Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša rehabilitācijai: „Viņam šajā Ziemassvētku laikā palīdz gan Ralfs Eilands, gan grupa „Prāta vētra”, gan citi mūziķi, tāpēc man šķita svarīgi šajā procesā ieguldīt arī savu pienesumu!” 

Katras kleitas sākumcena ir 100 EUR; izsoles „solis” ir 10 EUR. Jāpiebilst, ka tiem, kas pasākumu nevarēs apmeklēt klātienē, būs iespēja izsoli vērot un tajā piedalīties virtuāli, jo pasākums tiks straumēts internetā un būs vērojams tērpu mākslinieces Elitas Patmalnieces Facebook profilā.

Jāpiebilst, ka „afterparty” apmeklētājiem būs iespēja baudīt šampanieti un svētku  mielastu, gan neformālā atmosfērā satikt visus koncertspēles dalībniekus, gan atmiņai nobildēties pie īpašās fotosienas.

Atgādināsim arī, ka 2017.gada pavasarī koncertspēle „Es šonakt būšu laimīgs!” būs skatāma Latvijas lielākajās koncertzālēs Liepājā, Rēzeknē, Cēsīs u.c.

Biļetes gan uz Baibas Sipenieces-Gavares tērpu izsoli, gan koncertspēli vēl iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. 

Koncertspēles „Es šonakt būšu laimīgs” norises vietas:

  • 28.decembrī plkst.19 Jelgavā, Zemgales olimpiskajā centrā
  • 25.februārī plkst.18 Valmieras Kultūras centrā
  • 24.martā plkst.19 Ventspils teātra namā „Jūras vārti”
  • 29.martā plkst. 19 Ogres Kultūras centrā
  • 8.aprīlī plkst.18 Tukuma pilsētas Kultūras namā
  • 20.aprīlī plkst.19 Vidzemes koncertzālē „Cēsis”
  • 29.aprīlī plkst.19 Latgales vēstniecībā GORS Rēzeknē
  • 30.aprīlī plkst.18 Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”

Koncertspēles tapšanu un norisi atbalsta: audumu veikals CARNEVALE, EUROSKOR, BIODERMA, KAZENE, DENINM DREAM, MOHITO, RESERVED, PARFOIS, MANS DRĒBJU SKAPIS, INGLOT RIGA, MADARA COSMETICS, ORANŽĀ TĪRĪTAVA, ADVISION – PAŠTONĒJOŠIE.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti