Krāšņo un vērienīgo koncertu “Mana vasaras melodija” Jelgavā vadīs Liene Bērziņa un Māris Grigalis

Krāšņo un vērienīgo koncertu “Mana vasaras melodija” Jelgavā  vadīs Liene Bērziņa un Māris Grigalis

30.jūnijā Jelgavā, Pasta salā, ikviens tiks gaidīts uz vērienīgo koncertu „Mana vasaras melodija 2017”, kuru vadīs TV personības Liene Bērziņa un Māris Grigalis.. Koncerta sākums – plkst.21.

Šajā vasaras vakarā mūziķi dalīsies ar klausītājiem  savās skaistākajās vasaras melodijās, radot priecīgu, skanīgu un lustīgu vasaras sajūtu, skatītājiem paņemot savu mīļāko melodiju līdzi, ar kuru pavadīt tālāko vasaras daļu – dzimšanas dienas, ballītes vai vienkārši skaļi dziedot līdzi radio! Aicina Jelgavas pilsēta un LNT. Pasākuma moto: „Un kas ir Tava vasaras melodija?”, jo ne velti Maestro Raimonds Pauls ir teicis, ka visa pamats ir melodija!

Aicinot ikvienu izbaudīt šo pasākumu, koncerta režisore Dita Torstere pauž: „Kārtīgi izbaudīt zaļumballi es savulaik iemācījos no vecāsmammas. Viņa man iemācīja veco, labo šīberēšanu, polku un valcerīti. Izdzirdot labu latvju ziņģi, dažubrīd grūti nostāvēt malā, tādēļ šādas lustīgas kopā sanākšanas man sagādā īpašu prieku. Redzot, kā cilvēku sejās no dancošanas parādās sārtums, smaidi un acu skati kļūst sirsnīgāki un mīļāki, sajūtot skatītājos atsaucību un vēlmi no sirds atpūsties, es saprotu, ka darbs, kuru daru, kādam ir sagādājis prieku un vēlāk arī patīkamas atmiņas.”  Savukārt grupas „Baltie lāči” solists Andris Baltacis atzīst: „Ir laime dziedāt kopā līdz ar tautu, tai ziņģe pazīstama ir, jo  katram vārdam, katrai notij ir dzīves teikums pazīstams…” 

Savukārt Liene Bērziņa uzsver: „Manuprāt, ir ārkārtīgi svarīga tā sajūta, ko mēs visi kopā varam radīt. Sev, draugiem un pat tiem svešajiem, nejauši sastaptajiem… Kāda būs sajūta?  Mēs svinēsim dzīvi – kopā, visi kā viens. Tāpēc:  nāciet, un būsim kopā, lai radītu muzikālu un aizraujošu mirkli. Tādu, kas tālu skan!”

Pasākumā piedalīsies populārākās Latvijas šlāgergrupas un dziedošās ģimenes „Crazy Dolls”, „Mākoņstūmēji”, „Liepavots”, „Zvaigžņu lietus”, „Baltie lāči”, „Rumbas kvartets”, „Ducele”, „Lustīgais blumīzers”, „Laimas Muzykanti”, Dziedošo ģimeņu šovos iepazītās Tihovsku un Dūdumu ģimenes, Māsas Legzdiņas un Brāļi Puncuļi, Aigariņš un Rikardions, Ainars Bumbieris, kura dziedātie „Krokusi” nule kā sākuši skanēt radiostacijās, Kaspars Antess…

Nākot tuvāk pasākumam, mākslinieku saraksts tiks papildināts; gaidāmi arī dažādi muzikāli pārsteigumi. Par pavadījumu gādās instrumentālā grupa „Vintāža”. Pēc koncerta – nakts balle ar labākajiem mūziķiem!

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku