Kaspars Pudniks aicina uz koncertu Cēsīs 10.novembrī.

Kaspars Pudniks aicina uz koncertu Cēsīs 10.novembrī.
Koncerts "Paldies, Tev Draugs" būs neatkārtojams notikums Latvijas koncertdzīvē - sava emocionālā un vēsturiskā satura dēļ, kuru nevar un nedrīkst palaist garām. Dzīvojot ikdienā, viens otram līdzās un pat lielā attālumā esot, mēs -katrs ar saviem darbiem,domām ietekmējam visdažādākos notikumus un līdzcilvēku likteņus. Izrādās,ka noticis kas īpašs, mūsu acu priekšā, skatoties un klausoties, tautā ļoti iemīlētu un cienījamu dziedātāju, mūziķu uzstāšanos. Tik īpašs, ka par to nevar nepastāstīt! Koncertā "Paldies, Tev Draugs" uz vienas skatuves satiksies divu paaudžu mākslinieki un caur tautā iemīļotām dziesmām un dzejām- izstāstīs neticamu stāstu. Muzikālā stāsta centrā būs harizmātiskais un šarmantais mūziķis, cilvēks-" orķestris" Kaspars Pudniks. Plašākai klausītāju auditorijai pazīstams kā slavenās grupas RIČI dibinātājs un dalībnieks, kā arī mūziklu "Gipsy Baron" un "Gipsy Princess" organizators.
 
Visīpašākie stāsta līdzautori - Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis un muzikāli pavadošā grupa.
 
Koncertā būs iespēja izbaudīt lieliskas, sirdij jau mīļas un pilnīgi jaunas melodijas, muzikāli instrumentālus priekšnesumus, humora pilnas vārdu spēles un filozofiski dziļas dzejas rindas. Koncerts paredzēts visai ģimenei.
 
Nāciet - mēs Jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu!
 
Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!
 
"Dažkārt mums šķiet, ka esam tumsā - es saku, atveriet acis jaunam stāstam!" K.Pudniks

Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti