Anita Ozola izdod albūmu CEĻAMAIZE

Foto: Dziesmu albūma CEĻAMAIZE atvēršanas svētki Limbažos

Atbalstītāju un fanu lokā 21.oktobrī Limbažos noslēdzās Anitas Ozolas albūma "Ceļamaize" atvēršanas svētki.

Par savu jauno albūmu varu teikt tā: "Prieks un gandarījums, kā jau pēc labi paveikta darba. Albūma tituldziesma ir “Ceļamaize”. Dziesma ir uzrakstīta pirms 30 gadiem, kā veltījums mātei. Pārējās albūmā ievietotās dziesmas ir jaunas, pēdējo divu gadu veikums."

"Svētkos ar mani kopā - bija dāmu deju grupa “Pīpenes” no Cēsīm (vad. Māris Brasliņš), pedagogs, komponists un ģitāras spēles virtuozs Aleksandrs Jasjukēvičs ar grupu “Dziesmas ceļš”. Viņa dziesmas izpildīja māsas Ozolas- Antra un Vēsma. Koncertā dalību ņēma arī Marita Snipke no Jūrmalas, viņas sniegumā dzirdējām jaunās dziesmas pirmatskaņojumu. Jau daudzu gadu garumā manu koncertprogrammu režisore ir Dace Lāce, arī šis pasākums nebija izņēmums. Dažkārt esam arī kopā dziedājušas. Neiztrūkstoši ar mani kopā ir Līga Amoliņa un Anna Martinsone, kuras iejūtas “pagasta labāko žagatu” lomās un pēc saviem ieskatiem apspēlē dažādas ainiņas un kuriozus no manas radošās dzīves. Kā vienmēr, visos pasākumos, ar mani kopā ir mans vīrs Guntis."

Albūmā iekļautas 13 dziesmas, tās  ir ierakstītas studijā ”i-BOX”, aranžētājs un skaņu režisors Igors Vītols. Fonogrammu tapšanā dalību ņēma arī saksofona spēles pārzinātāji Mārtiņš Roziņš un Gunārs Geduševs,  akordeonu iespēlēja Armands Trambickis.

Pērc jauno Anitas Ozolas albumu Ceļamaize šeit: http://muzikaspasaule.lv/cd/ce%C4%BCamaize-detail

Izdevējs: Mūzikas kompānijai Gailītis G

Ieskats albuma atvēršanas svētkos (Foto Māris Bartulāns): Foto: Dziesmu albūma CEĻAMAIZE atvēršanas svētki Limbažos


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti