Izklaides centrs "CATA" aicina visus cēsiniekus un Cēsu pilsētas viesus uz grandiozo "Ziemassvētku Balli”

Izklaides centrs "CATA" aicina visus cēsiniekus un Cēsu pilsētas viesus uz grandiozo "Ziemassvētku Balli”

25.decembrī, jau no plkst.21.00 Cēsu kultūras un izklaides centrs "CATA" aicina visus cēsiniekus un Cēsu pilsētas viesus uz grandiozo "Ziemassvētku Balli”.

Kad aiz loga sniega pārslas pārvērš Cēsu ielas baltās piena upēs un ziemassvētku krāšņās virtenes priecē mūsu sirdis. Kad cilvēka dvēsele vēlas dziedāt, bet kājas lustīgi dejā lekt. Sekojot sniegā atstātajiem pēdu nospiedumiem visi dodas uz grandiozo "Ziemassvētku Balli" Cēsīs.

Šajā svētku pasākumā ikviens tiks apdāvināts ar izsmalcinātām muzikālām dāvanām, ko sirds ilgi atcerēsies.

Ziemassvētku balli ieskandinās teātra un kino aktrise, leģendārās grupas "Menuets" soliste Inese Pabērza, kas dāvinās viesiem jaunas muzikālas melodijas un aicinās uz kopīgu sadziedāšanos izdziedot jau zināmas un iemīļotas dziesmas no mākslinieces repertuāra.

Turpinājumā būs patīkama atkal redzēšanās ar savulaik tik populāro ansambļu "Tip Top" un A.Kukuvasa grupas "Proventus" solisti , apburošo dziedātāju - Antru Ozolu. Viņa balles viesus apdāvinās ar skaistākajām, skanīgākajām 80. un 90.gadu latviešu dziesmām no saviem zelta mūzikas arhīviem. Savukārt, saksafona skaņu cienītāji varēs baudīt šarmantā mūziķa un saksofonista Māra Trankaļa ziemassvētku melodiju sniegputeni.

Ziemassvētku balles turpinājumā dejas kopā ar grupu "Laimīgā stunda".

Visas balles gaitā notiks dažādi konkursi, rotaļas. Paredzēta svinīga laimes liešana un nākotnes zīlēšana. Apmeklētāju ērtībai darbosies bārs un ziemassvētku bufete.

Uzbursim kopā skaistāko ziemassvētku balli Vidzemē!

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Biļešu Servissa, Circle K un Catas KN kasēs.


Pievieno komentāru:

Jaunākie ieraksti