Sandris Dubovs piedāvā jaunu dziesmu "Pirms ceļa"!

Sandris Dubovs piedāvā jaunu dziesmu "Pirms ceļa"!

Laikā kad svinam valsts dzimšanas dienu, dziesma "Pirms ceļa" ir kā aicinājums, visiem tiem, kas plāno doties labākas dzīves meklējumos uz kādu citu valsti, nesteigties, apstāties un aizdomāties.

Lai arī šeit daudz kas nav tā kā, varbūt, mēs to vēlētos, tomēr neviens cits mūsu vietā nedomās par mūsu valsts nākotni. Un aizbraucot no Latvijas mēs neko arī nespēsim mainīt. Dziesma ir arī veltījums visiem tiem, kuru tuvie un mīļie cilvēki šobrīd atrodas svešumā, un kuru atgriešanos dzimtenē viņi tik ļoti gaida.

Tieši gaidot 18. novembri ir īstais brīdis, lai neskatoties uz ikdienas steigu un aizņemtību darbos, mēs katrs aizdomātos par šīm, tik nozīmīgajām lietām.

Jaunās dziesmas mūzikas autors Sandris Dubovs, tekstu sarakstījusi Marika Svīķe.Ierakstīts Valmierā, Igora Elksniņa skaņu ierakstu studijā. Aranžējums - Sandris Dubovs un Igors Elksniņš. Producents - Sandris Dubovs.

Sandris Dubovs klausītājiem pazīstams ar dziesmām: ''Būt pie Tevis", ''Ko vien vēlies", ''Rudzupuķe", ''Nesatiktā meitene", ''Vēstules".

Sandris sadarbojies ar tādiem pazīstamiem autoriem kā Viktors Tilčiks, Artūrs Reiniks, Dj Dark, Marika Svīķe u.c.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku