Kantrimūzikas festivālam citi rīkotāji

Kantrimūzikas festivālam citi rīkotāji

Kantrimūzikas festivālam citi rīkotāji - Uldis Ozoliņš atgriežas Bauskā

Bauskas kantrimūzikas festivālu nākamvasar rīkos Kantrimūzikas biedrība. Deputāti novada domes sēdē 28. decembrī nolēma atbalstīt tieši šīs biedrības iesniegumu ar lūgumu ļaut vasarā rīkot 20 gadu jubilejas festivālu.

Pašvaldībai tika lūgts 15 000 eiro līdzfinansējums. Iesniegumu ļaut organizēt festivālu un lūdzot 20 000 eiro līdzfinansējumu bija iesniegusi SIA «Country mūzikas aģentūra». Deputāti SIA ieceri neatbalstīja.

Kantrimūzikas biedrība dibināta pirms pāris gadiem. Tajā darbojas ilggadējais kantrimūzikas festivālu rīkotājs Uldis Ozoliņš, kā arī mūziķis Mārtiņš Jātnieks. «Bauskas Dzīvei» M. Jātnieks pastāstīja, ka jubilejas festivāls nākamvasar notiks 13. un 14. jūlijā. Tas pārcelts nedēļu vēlāk, nekā ziņots iepriekš. Datums mainīts tāpēc, ka jūlija pirmajā nedēļā notiks valsts simtgades Dziesmu un deju svētki.

"Vēl pirms oficiālās atļaujas saņemšanas rīkot festivālu daudz strādājām, apzinot potenciālos dalībniekus. Aptuveni 80 procentu mākslinieku jau zināmi. Drīz sāksim izplatīt par viņiem informāciju," stāsta M. Jātnieks.

U. Ozoliņš pēdējos gados bija norobežojies no festivāla rīkošanas Bauskā. Viņš organizēja kantrimūziķu saietu Ogrē. «Esmu gandarīts, ka pašvaldība atbalstīja mūs. Ar sparu turpināsim gatavoties nākamās vasaras jubilejas pasākumam Bauskā. Ogrē nākamvasar festivālu vairs nerīkošu,» apgalvoja U. Ozoliņš.

SIA «Country mūzikas aģentūra» vadītājs ir baušķenieks Mārtiņš Ruža. Līdz šim daudzus gadus viņš bija Bauskas kantrimūzikas festivāla organizators. Nākamgad viņš vairs šo pasākumu nerīkos. 

Info no http://www.bauskasdzive.lv

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku