3.februārī, Talsu Tautas namā tiks atklāta jaunā koncertizrāde - “Paldies, Tev draugs”!

3.februārī, Talsu Tautas namā tiks atklāta jaunā koncertizrāde - “Paldies, Tev draugs”!

3.februārī, Talsu Tautas namā tiks atklāta jaunā koncertizrāde - “Paldies, Tev draugs”!

Muzikālā apvienība "Draugi", kurā apvienojušies tautā jau labi zināmi un iemīļoti mūziķi: Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis, čigānu vijoles virtuozs un dziedātājs Kaspars Pudniks, kā arī pavadošās vokāla dziedātājas Beāte Meldere, Kristīne Mitrevica un muzikāli pavadošā grupa, aicina Jūs uz koncertizrādi "Paldies Tev, Draugs!"
Koncertizrādes moto - Paldies, nekad nav par daudz!

Koncertizrādē tiks izpildītas mākslinieku jaunākās dziesmas no pavisam nesen klajā nākušajiem mūzikas albūmiem, kā arī īpaši muzikāli instrumentāli priekšnesumi vēl nebijušos tandēmos, kuri vienaldzīgu neatstās nevienu koncerta apmeklētāju. Izskanēs arī tautā jau iemīļotas dziesmas un melodijas, kurām koncerta apmeklētāji varēs dziedāt līdzi.

Talsos koncertu atklās Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , tad ar skaistām, muzikāli garšīgām vijoles skaņu performancēm uzstāsies čigānu vijoles virtuozs Kaspars Pudniks no grupas "Riči". Ļoti aizkustinošs būs instrumentālais priekšnesums, kuru izpildīs duetā Andris Daņiļenko uz ģitāras un Kaspars Pudniks uz vijoles. Tas ir jādzird, tādēļ neatklāsim intrigai, kādu skaņdarbu koncertā "Paldies Tev, draugs" atskaņos abi mākslinieki. Visa koncerta programma ir ļoti aizraujoša, daudzpusīga un emocijām piesātināta, tādēļ ikviens atradīs kaut ko īpašu tikai sev.

Koncertā, pēc ilgāka klusēšanas brīža, atkal būs dzirdama leģendārās latviešu dziedātājas Antras Ozolas balss, kuru daudzi atceras no grupām "Tip Top" , "Proventus" un "Menuets". Koncertā piedalīsies arī saksofonists Māris Trankalis un pavadošā vokāla dziedātājas Beāte Meldere un Kristīne Mitrevica.

Tas viss un daudz kas vēl neatklāts gaida Jūs koncertizrādē "Paldies Tev, Draugs!" Talsos, 3.februārī!
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, degvielas uzpildes stacijās “Circle K”, kā arī visās Latvijas pasta nodaļās.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku