Duets Sandra piedāvā piemiņas koncertu Sandrai Brīnumai

Duets Sandra piedāvā piemiņas koncertu Sandrai Brīnumai.

Duets Sandra piedāvā piemiņas koncertu Sandrai Brīnumai.

Sandra bija dueta soliste no 1991.g.-2016.g.beigām.

"2012.g.pavasarī beidzām izpildīt un rakstīt šlāgermūziku un pievērsāmies rokmūzikai, jo šī mūzika mums bija sirdij tuvāka. Mums saradās daudz jaunu fanu, kam tieši patika mūsu rokmūzika, bija daudz uzstāšanās no 300-350 koncertu gadā. Sandrai tieši šis laiks bija vismīļākais, viņa teica, ka beidzot varu dziedāt to mūziku kas man pašai patīk un arī labi nopelnīt."

Kā viesi piedalīsies grupas JŪDAS GRAŠI un INOKENTIJS MĀRPLS. Izvēle bija vienkārša, pēdējos gadus mums skatuves dēļus dažādos pasākumos nācās dalīt tieši ar šīm grupām. Šis būs rokmūzikas koncerts, jo izpildīsim tās dziesmas kuras spēlējām pēdējos gadus, tās būs dz. MAZĀ MEITENE, VĒNĀ NEDURIET, CŪKMENS, POFIG CIK TEV GADU utt. kā arī jaunās dziesmas. 10.febr. 20.00. tiekamies koncertā ON AIR kafejnīcā, ieeja no 19.00.par simbolisku cenu 5 eiro.

Liels paldies ON AIR kafejnīcai par pasākuma organizēšanu un Rīga TV 24 par atbalstu. Mēs ļoti gaidīsim mūsu fanus, draugus un visus kam dārga Sandras piemiņa, jo Jūsu atbalsts koncertā būs ļoti vajadzīgs.

Lasi vēl:  Duetam Sandra iznākušas divas jaunas dziesmas


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku