Grupa “Saldās sejas” izpārdod koncertus un piedāvā jaunu dziesmu

Grupa “Saldās sejas” izpārdod koncertus un piedāvā jaunu dziesmu!

Grupa “Saldās sejas” izpārdod koncertus un piedāvā jaunu dziesmu!

Grupa “Saldās sejas”, kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985. gadā, šī gada februārī dosies savā pirmajā Latvijas koncertturnejā.

Atjaunotās grupas pamatsastāvā, kas ir mainīga vienība, pašlaik muzicē: Tomass Kleins (ģitāra, balss), Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass, balss), Jānis Narkevics Jr. (balss, ģitāra, trompete) un Guntars Račs (bungas, balss). Kā īpašie viesi koncertos uzstāsies: Ainars Virga, Ivo Fomins, Buks, Normunds Rutulis, bet koncertos Cēsīs, Rīgā un Valmierā arī valmierietis Renārs Veličko.

“Saldās sejas” ar atjaunoto sastāvu līdz šim ir izdevušas jau trīs dziesmas – “Neiespējams nav nekas”, “Klāt jaunais gads” un “Klusums pirms vētras”. Tagad tapusi vēl viena dziesma, kuru sarakstījis un iedziedājis Tomass Kleins. Dziesmas “Nekas nav svarīgāks par vārdiem” pamatā ir Rača grāmatas “365” 6. janvāra dzejolis.

Dažos koncertos uzstāsies arī Katrīna Bindere un Jānis Narkevics senjors. Madonā un Alūksnē grupai pievienosies Mārtiņš Strods, bet koncertā Rīgā ar neparastām Guntara dziesmu interpretācijām piedalīsies ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un Guntis Veits.

Turneja tiek organizēta kā atbalsts Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” otrās daļas izdošanai. Grāmatas autors ir grupas viens no dibinātājiem, līdzās Zigfrīdam Muktupāvelam, Tomasam Kleinam un citiem. Guntara grāmatas “365” pirmā daļa bija pieprasītākā grāmata Latvijas grāmatnīcās 2017. gadā, bet tās otrā daļa nāks klajā jau šonedēļ 2. februārī un tas tiks atzīmēts ar koncertiem:

  • Liepājā (2.02),
  • Kuldīgā (3.02),
  • Cēsīs (4.02),
  • Rīgā (7.02),
  • Alūksnē (8.02),
  • Rūjienā (9.02),
  • Valmierā (10.02),
  • Madonā (11.02),
  • Slampē (4.03).

Pirms un pēc koncerta, autors apmeklētājiem iecerējis sniegt autogrāfus.
Biļetes uz koncertiem Liepājā un Kuldīgā jau ir pilnībā izpārdotas, bet uz koncertu Cēsīs atlikušas vien 80 vietas. Maz biļešu palicis uz koncertiem Rīgā un Alūksnē. 

Guntars Račs: “Es esmu ļoti pārsteigts par šiem panākumiem. Man šķita, ka grupu “Saldās sejas” zinu
tikai es, taču izpārdotie koncerti Liepājā un Kuldīgā patiešām iedvesmo un uzliek arī lielu atbildību.
Spēlēsim lielākos hitus ar maniem vārdiem, kā arī vairākas pilnīgi jaunas dziesmas.” 

Biļetes uz koncertiem meklējamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

 


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku