XX Country Bauska jubilejas festivāls šogad notiks 13. un 14. jūlijā

XX Country Bauska jubilejas festivāls šogad notiks 13. un 14. jūlijā

XX Country Bauska jubilejas festivāls šogad notiks 13. un 14. jūlijā.

20. Starptautiskais kantri mūzikas festivāls Country Bauska šogad norisināsies 13. un 14.jūlijā Bauskas Pilskalna estrādē un galvenā zvaigzne šajā jubilejas festivālā būs kantri pasaules leģenda Sāra Džorija (Sarah Jory) no Lielbritānijas.
“Divdesmitās jubilejas svinībām esam sagatavojuši lielisku programmu, tāpēc ar lielu lepnumu ziņoju, ka šovasar pie mums uzstāsies kantri mūzikas leģenda Sāra Džorija no Lielbritānijas. Festivālā dzirdēsiet arī grupu “Music Road Pilots” no Nīderlandes, kuras sastāvā kā viesmāksliniece bieži uzstājas arī Sāra Džorija. Vēl šovasar pie mums dzirdēsiet “Willie Jones Band” no ASV un “Country Hell” no Krievijas, kā arī lieliskas grupas un mūziķus no Latvijas un Lietuvas,” stāsta festivāla dibinātājs un rīkotājs Uldis Ozoliņš, kurš kopā ar pasākuma rīkotāju un producentu, mūziķi Mārtiņu Jātnieku ir parūpējies, lai šī gada festivāls būtu īpaši patīkams un ērts kā ilggadējiem festivāla viesiem un kantri mūzikas mīļotājiem, tā arī ģimenēm ar bērniem.
Festivāla galvenā māksliniece Sāra Džorija (Sarah Jory) muzicē kopš piecu gadu vecuma, kad sāka apgūt stīlģitāras spēli un jau deviņu gadu vecumā viņa kopā ar tēvu Artūru Džoriju uzstājās grupā “Colorado Country”, kas vēlāk tika pārdēvēta par “Sarah and the Colorado Country”. Sāras zvaigzne pie kantri mūzikas debesīm mirdz jau 40 gadus, kuru laikā tapuši vairāk kā 200 ierakstu projekti ar mākslinieces piedalīšanos, tostarp kopā arī ar Karalisko Filharmonisko Orķestri (Royal Philharmonic Orchestra, Apvienotā Karaliste) un Vanu Morisonu (Sir George Ivan "Van" Morrison, Īrija). Sārai Džorijai joprojām ir saspringts koncertu un festivālu grafiks Amerikas Savienotajās valstīs, Eiropā un Āzijā, kā arī viņa ir TV šova “Sarah Jorys Hot Picks” vadītāja Keep it Country TV un aktīva starptautiskas kampaņas “Sievietes mūzikā” (Women In Music) dalībniece un atbalstītāja. Sāra ir atzīta par labāko sieviešu stīlģitāristi (Pedal steel guitar) pasaulē un viņas vārdā ir nodēvēts viens šīs ģitāras modelis. Sāra Džorija ar lielisku priekšnesumu priecēja arī VIII Kantri mūzikas festivāla apmeklētājus 2006. gadā. Šovasar katri mūzikas leģendas šovs paredzēts kā festivāla kulminācija 14.jūlija vakarā, plkst. 23:00.
Pirmais kantri mūzikas festivāls Latvijā notika 1999. gadā Bauskas Pilskalna estrādē, un gadu no gada festivāls ir audzis un apliecinājis, ka kantri mīļotāju pie mums un kaimiņvalstīs netrūkst. Deviņpadsmit festivālos ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 50 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas. Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas kantri pasaules mūzikas zvaigznes kā “The Bellamy Brothers” un “Asleep At The Wheels” no ASV.
Biļetes iepriekšpārdošanā par izdevīgāku cenu Biļešu Paradīzes kasēs no 15.marta


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku