Kultūras pils “Ziemeļblāzma” piedāvā muzikālo interviju ar dziedošo aktieri Vari Vētru

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” piedāvā muzikālo interviju ar dziedošo aktieri Vari Vētru

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” piedāvā muzikālo interviju ar dziedošo aktieri Vari Vētru.

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina uz otro no četru koncertu cikla “Muzikālā intervija” koncertiem - 12. aprīlī plkst. 19.00 muzicēs Varis Vētra, bet vakaru vadīs un mākslinieku intervēs mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Andris Kivičs. 
Aktiera, režisora, dziesmu autora un izpildītāja Vara Vētras vārds ir pazīstams lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju – vienmēr smaidīgs, šarmants un pozitīvs - viņš dara to, kas pašam patīk vislabāk – muzicē un iepriecina sava talanta cienītājus sirdssiltos un mīlestības piepildītos koncertos. Pēdējos gados mākslinieks mazāk darbojas kā aktieris, savu radošo garu vairāk izpaužot kā pasākumu vadītājs un muzikants – par šiem un citiem Vara Vētras dzīves un radošās darbības aspektiem viņu izjautās Andris Kivičs koncertā “Muzikālā intervija” 12. aprīlī.
Jau ziņots, ka 2018. gada sākumā kultūras pils “Ziemeļblāzma” uzsāka īpašu – četru koncertu ciklu “Muzikālā intervija”, kas piedāvā tuvāk iepazīt vai no jauna atklāt kādu Latvijā pazīstamu mākslinieku un baudīt viņa muzikālos priekšnesumus. Muzikālās intervijas vada un jautājumus uzdod mūziķis Andris Kivičs. Pirmā muzikālā intervija notika februāra sākumā, tās viesis bija Nacionālā teātra dziedošais aktieris Juris Hiršs. Turpmākās muzikālās intervijas šogad paredzētas vēl jūlijā un septembrī.
Biļetes uz muzikālo interviju ar Vari Vētru pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs, internetā un kultūras pils "Ziemeļblāzma" informācijas centra kasē. Cena - EUR 10.00


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku