VASARĪGAIS PIEDZĪVOJUMS KOPĀ AR GRUPU “SESTĀ JŪDZE” “TIKAI NEDAUDZ MAN ĻAUTS”

VASARĪGAIS PIEDZĪVOJUMS KOPĀ AR GRUPU “SESTĀ JŪDZE” “TIKAI NEDAUDZ MAN ĻAUTS”

VASARĪGAIS PIEDZĪVOJUMS KOPĀ AR GRUPU “SESTĀ JŪDZE” “TIKAI NEDAUDZ MAN ĻAUTS”

Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kas plūkusi laurus dažādos mūzikas festivālos Latvijā un ārzemēs, 16. jūnijā no plkst.16 Līgatnes pagasta LU atpūtas kompleksā “Ratnieki”, uzsākot pavisam jaunu tradīciju, ikvienu aicina uz kantīrmūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgu piedzīvojumu dienu, kas noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu “Tikai nedaudz man ļauts”.
Visas dienas garumā netrūks dažādu notikumu: latviešu zīmola “MAYRA” jaunās kantrī apģērbu līnijas modes skate, aizraujošas pieaugušo radošās darbnīcas, kopīgais ugunszupas katls kovbojiem, izjāde ar zirgiem, līnijdejas, fotosalons ar dažādiem kovboju aksesuāriem, miera pīpe indiāņu vigvamā, orientēšanās senā kartē, apmeklējot “Ratnieku” dabas taku un daudz kas cits. Pasākuma apmeklētāju izklaidei būs iespēja ne tikai tikties, aprunāties, fotografēties ar grupas “Sestā Jūdze” dalībniekiem, bet arī piedalīties dažādās humoristiskās aktivitātēs, neizpaliekot bez pārsteiguma balvām.
Pasākumu vadīs nenopietni nopietnais pasākuma vadītājs – aktieris Imants Vekmanis, darbosies kantrī bufete, uzstāsies jaunā latviešu mūzikas grupa “ZELTA KNIEDE” un deju grupa “Lindy Swing”, bet vakara kulminācijā grupas “Sestā Jūdze” koncerts “Tikai nedaudz man ļauts”, kurā ikviens varēs dziedāt un dejot līdz pasaules kantrīmūzikas pērlēm un grupas “Sestā Jūdze” zelta hitiem.
Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, biļešu cena iepriekšpārdošanā 15 EUR.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku