Karstākā vasaras ballīte notiks Saulkrastos

Karstākā vasaras ballīte notiks Saulkrastos

Karstākā vasaras ballīte notiks Saulkrastos.

9. jūnijā Saulkrastu estrādē visi tiek aicināti uz Saulkrastu šlāgermūzikas festivālu –šīs vasaras karstāko ballīti kopā ar vislabāko latviešu mūziku! Koncerta sākums – plkst.18:00. 

„Šajā vakarā uz vienas skatuves būs iespēja redzēt visiem labi zināmās grupas „Zeļļi”, „Dakota”, „Apvedceļš”, „Galaktika”, „Tequila Band”, „Rumbas Kvartets”, „Klaidonis” un „Kantoris 04”, kā arī latviešu estrādes leģendu – dziedātāju Žoržu Siksnu,”

saka pasākuma rīkotāju pārstāvis Jānis Gailītis. 

Pēc pusnakts jestru ballīti iegriezīs DJ Roberts Lejasmeijers. Pasākuma konferansjē lomā šoreiz iejutīsies dziedātājs Mārtiņš Ruskis. Līdz koncertam J.Gailītis iesaka aizstaigāt līdz Baltajai kāpai, kur ierīkota lieliska pastaigu taka un apskatāmi dažādi interesanti vides objekti, apmeklēt aktīvās atpūtas zonu, Velosipēdu muzeju un citus interesantus apskates objektus, bet vakarā – izbaudīt koncertu un balli labā kompānijā. 

„Aicinām iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā visās „Biļešu Paradīzes” kasēs un kultūras centrā „Zvejniekciems” – tas būs lētāk, nekā pasākuma dienā uz vietas. Saule, jūra un lieliska latviešu mūzika – tas viss būs Saulkrastos!”

aicina pasākuma rīkotāji.
Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku