“Spēlēt uz vijoles ar trīs stīgām četru vietā - ir jāmāk !

“Spēlēt uz vijoles ar trīs stīgām četru vietā un izmantot lociņu uz kura ir tikai 20% no nepieciešamā astru daudzuma - ir jāmāk ! Un jādara viss tieši tā, lai neviens to nemaz nepamanītu.”

“Spēlēt uz vijoles ar trīs stīgām četru vietā un izmantot lociņu uz kura ir tikai 20% no nepieciešamā astru daudzuma - ir jāmāk ! Un jādara viss tieši tā, lai neviens to nemaz nepamanītu.”

Apvienība "Paldies Tev, draugs" piedāvā JAUNU dziesmu "Mīlasstāsts" un aicina uz koncertizrādi "Ceļojošais Vijolnieks".

Kaspars Pudniks:

“Spēlēt uz vijoles ar trīs stīgām četru vietā un izmantot lociņu uz kura ir tikai 20% no nepieciešamā  astru daudzuma  - ir jāmāk ! Un jādara viss tieši tā, lai neviens to nemaz nepamanītu.”

Ja kāds nodomāja, ka nu gan nodzīvojies, ka nevar pat stīgu nopirkt, tad viss nav tik traki. Izrādās Kaspars gatavo īpašus priekšnesumus koncertizrādes “Ceļojošais Vijolnieks” programmas ietvaros. Protams, pašlaik ir ļoti noslogots laiks un kā pasākumu vadītājam darba vasarā ir daudz. Nereti vnk neatliek laika pat normāli izgulēties šajā karstumā, kā rezultātā braucot no pēdējām kāzām, nogurums bija tik liels, ka pamodos stūrējot auto pretējā joslā, eņģeļi nosargāja. Kur nu vēl atrast kādu mūzikas veikalu, lai nopirktu stīgu. Parasti jau ir rezerves stīgas tādiem gadījumiem, jo stīgas plīst. Un šovasar, kad ir tik liels karstums, tās plīst biežāk. Pēdējā saplīsa tieši koncerta laikā, visiem bija ļoti “jautri” kā es tikšu līdz skaņdarba beigām stīgai karājoties pār vijoles korpusu, bet man nav jāpierod. Spēlējot kaislīgu un mazliet agresīvu mūziku, klausītājiem dažkārt šķiet, ka tulīt tā vijole izšķīdīs manās rokās visu acu priekšā. Taču vēl tā nav bijis, lai gan astri iet pa gaisu un stīgas mēdz plīst, kā parasti visnepiemērotākajā brīdī.

Pašlaik, kopā ar apvienības “Paldies Tev, draugs” mūziķiem gatavojamies jaunajai koncertizrādes “Ceļojošais Vijolnieks” programmai. Starpcitu, šajā programmā tieši paredzēts mans solo uz vienas stīgas, tādēļ līdz 22.septembrim, kad būs pirmais koncerts Kuldīgā, vēl divas stīgas varu atļauties pazaudēt.

Jaunajā programmā - skaistākās un jutekliskākās  latviešu mīlas dziesmas, jaunu un vēl nedzirdētu dziesmu pirmatskaņojumi, eksotisko deju teātris, pārsteidzoši dueti, krāšņi tērpi, latvieša Andra Daņiļenko jodelēšana Šveices kalnos, veltījums LV-100,  Jāņa Krūmiņa nepārspētā upes deja (riverdance), karstasinīgas romu  melodijas, Antras Ozolas mobilais duets internetā, latviešu izcelsmes itāļu mafiozo solo uz zelta saksofona, studenta jaunā dziesma, Kaspara Pudnika vijoles solo uz vienas stīgas, jautri monologi un humora pilni dialogi, un vēl daudz dažādu spraigu un aizraujošu priekšnesum, kā arī īpašie viesi.

Koncertizrādes ”Ceļojošais Vijolnieks” pirmizrāde š.g. 22.septembrī Kuldīgā.

Koncertizrādē piedalās:

  • Andris Daņiļenko
  • Jānis Krūmiņš (Apvedceļš)
  • Kaspars Pudniks (Riči)
  • Antra Ozola  (Menuets / Tip Top)
  • Māris Trankalis
  • Ravita Kreicberga
  • Margarita Konošonoka
  • Eksotisko deju teātris u.c.
     

Biļetes var iegādāties: „Biļešu Serviss” kasēs.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku