“Tā diena” skan jaunā duetā!

“Tā diena” skan jaunā duetā!

“Tā diena” skan jaunā duetā!

Ar rudenīgi ziemīgām vēsmām Latvijas mūzikā sevi piesaka jauns latviešu dziedātāju duets Ainars Bumbieris un Ineta Rudzīte. Viņu pirmais kopīgais singls ir ikvienam zināmā  Raimonda Paula dziesma ar Jāņa Petera vārdiem “Tā diena” jaunā skanējumā.
Ainars un Ineta par iepazīšanos:

“Mēs pirmo reizi viens otru satikām rudens koncerttūrē “Es mīlu dzīvot un dziedāt Latvijā”. Dziesmu “Tā diena” mūsu izpildījumā skatītāji uzņēma ar negaidītu sajūsmu. Tādēļ pēc koncerttūres beigām nolēmām, ka pienācis laiks atsvaidzināt Latvijas mūzikas ikdienu un nolēmām sākt tieši ar šo dziesmu. Kopā strādājam arī pie jaunām idejām nākotnei!”

Tā par savu pirmo satikšanos saka jaunais duets. 

Dziesmas jaunais videoklips jau pieejams Youtube vietnē, drīzumā arī mūzikas vietnēs Spotify, Deezer, iTunes un citur. No decembra mēneša šī dziesma būs iekļauta arī Latvijas Televīzijas raidījuma “Latvijas Sirds Dziesmas” aptaujā.
Dziedātāji Ainars un Ineta sirsnīgi aicina atbalstīt jauno dziesmu un balsot par to internetā - lsm.lv
Ainars Bumbieris Latvijas auditorijai vairāk zināms kā solo mākslinieks - latviešu populāras mūzikas izpildītājs. Ineta Rudzīte savukārt jau iepriekš dziedājusi duetā, gan ar Žoržu Siksnu, gan Normundu Rutuli un citiem dziedātājiem.


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku