Grupa ,,Starpbrīdis” un Gita Muižniece aicina uz sava debijas albuma ,,Mums rītdiena ir” prezentācijas koncerts.

Grupa ,,Starpbrīdis” un Gita Muižniece aicina uz sava debijas albuma ,,Mums rītdiena ir” prezentācijas koncerts.

Grupa ,,Starpbrīdis” un Gita Muižniece aicina uz sava debijas albuma ,,Mums rītdiena ir” prezentācijas koncerts.

15. martā Jēkabpils tautas namā plkst. 19.00 notiks grupas ,,Starpbrīdis” debijas albuma ,,Mums rītdiena ir” prezentācijas koncerts. Albumā iekļautas divpadsmit melodiskas un liriskas dziesmas, kuru mūzikas un tekstu autore ir Gita Muižniece. 

,,Albums tas ir divu Gitu sapņu piepildījums,”

tā par gaidāmo notikumu saka dziedātāja Gita Dukaļska. Kopā ar Sandi Ruļuku viņi ir pazīstami kā grupa ,,Starpbrīdis” un jau vairāk kā deviņus gadus priecē klausītājus gan koncertos, gan ballēs, gan citos saviesīgos pasākumos. ,,Starpbrīdi” klausītāji ir iecienījuši kā vienmēr pozitīvu un sirsnīgu muzikālo tandēmu, kas neapstājas savos radošajos meklējumos un muzikālajā attīstībā. Pirms četriem gadiem grupai aizsākās veiksmīga sadarbība ar Gitu Muižnieci, kā rezultātā jau pavisam drīz klausītājiem tiks dāvāts albums ,,Mums rītdiena ir.”
Albumā būs klausāmas divpadsmit dziesmas – katra ar savu noskaņu, skanējumu un raksturu.

,,Domāju, ka ikviens klausītājs sadzirdēs ,,savu” dziesmu, kas atgādinās par notikumiem, cilvēkiem – skaistiem, nozīmīgiem vai visu mainošiem,” teic mūzikas un tekstu autore Gita Muižniece. Gita, ko daudzi pazīst kā azartisku un enerģisku pasākumu vadītāju, savu radošo karjeru sāka kā komponiste un dzejniece, un neskatoties uz profesionālās dzīves pavērsieniem, vislielāko iedvesmu un gandarījumu izjūt tieši radot dziesmas. ,,Gita meklēja dziesmas, turpretī es gaidīju īsto izpildītāju. Tieši Gita spēja dziesmām iedot to nepieciešamo spēku, plašo un krāsaino skanējumu. Un viņa nebaidās eksperimentēt – tas, manuprāt radošajā procesā ir pats svarīgākais,”

saka autore.
Prezentācijas koncerts plānots kā pavasarīgs un dzīvesprieka pilns sveiciens kā klausītājiem, tā pašiem māksliniekiem. Kopā ar grupu ,,Starpbrīdis” uz skatuves kāps arī Ainars Bumbieris un Ēriks Gruzniņš, kā arī koncerta laikā klausītājus sagaida daudz un dažādi pārsteigumi. Par video noformējumu rūpēsies Pēteris Muižnieks. Pēc koncerta 22.00 groziņballe, ielūdz grupa Starpbrīdis un draugi, pauzēs izklaidēs dj Pitch.
Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Jēkabpils tautas namā un restorānā Oāze.
Sagaidīsim pavasarī kopā!


Pievieno komentāru:

Klausies latviešu mūziku